:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Corazon Negro-Crno Srce

Ići dole 
AutorPoruka
Katarina Milosevic

Katarina Milosevic


Број порука : 2
Registration date : 30.12.2010

Corazon Negro-Crno Srce Empty
PočaljiNaslov: Corazon Negro-Crno Srce   Corazon Negro-Crno Srce Icon_minitimeČet Dec 30, 2010 11:49 pm

Ovo je moja web novela postavicu sinopis i glumce pa vi komentarisite i ako vam se svidja i ako ne.Glumacka postava:Anahi-Alejandra Martinez
Alfonso Herrera-Marcos Duarte
Maite Perroni-Natalia Dorantes
Christopher Uckermann-Jack Sanchez
Dulce Maria-Martina Gomez
Wiliam Levy-Hugo Duarte
Lucero-Rosario Martinez
Sergio Goyri-Eduardo Duarte
Sinopis:1995.godina,Mexico City.Celo naselje u kome zive Alejandra i Rosario Martinez misle da je Alejandra devojka bez mane i ne slute da veoma grese i da je ta devojka ustvari pali andjeo,pa cak ni njena majka Rosario koja veruje da joj je kcerka svetica.Godinu dana kasnije,komsiluk je prestao da veruje da je Alejandra dobra i plemenita kao sto se mislilo,jer se lose ophodila prema njima i takodje se vracala kuci u ranim jutarnjim satima.Marcoj je plemenit i bogat decko koji kada upozna Alejandru i kada mu ona slomi srce prestaje da veruje u ljubav i postaje zao i beskrupulozan.Komentarisite da znam da li vam se svidja ili ne...

Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
 
Corazon Negro-Crno Srce
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» S.O.S Corazón Rebelde
» Anahí: "Alguien me rompió el corazón"
» Alfonso Herrera, tiene un gran corazón

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: -Chat- :: Chat :: Web Novele-
Skoči na: