:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Dulce ludi u filmu

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Dulce ludi u filmu Empty
PočaljiNaslov: Dulce ludi u filmu   Dulce ludi u filmu Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 10:18 pm

Dulce Maria se nalazi na letu za Chile I ovaj put to radi kao glumica.Bivsa clanica RBD ce odsesti u Santjagu kako bi ucestvovala u filmu Gonzala Justiniano ¿Alguien ha visto a Lupita? Gde glumi glavnu ulogu jedne zanimljive price a u ovom razgovoru nam dalje deltalje.
Bio je kastinh za Lupitu.Prijavilo se oko njih 90.Proslo je vreme, Gonzallo me je video i rekao da sam mu se veoma dopala-Kaze Mexikanka koja je uzbudjena zbog svog debuta da velikom platnu zajedno sa Cristián de la Fuente, Angélica Castro, Juan Pablo Sáez y Shlomit Baytelman izmedju ostalog

O svojoj ulozi, to je jedna devojka za koju mnogi misle da je luda pa su je stavili u ludnicu, a glumica dodaje:To je devojka koja je polu loda, nije normlana i daju joj lekove, ali moze da bude da su i doktori malo ludi.
‘’Gleda na svet kao devojcica’’ kaze pre nego sto ce reci da je ona veoma osetljiva osoba ‘’Okupira paznju, kao mala deca.Pocne da placem daju joj lutku i ona je srecna, da sve zaboravi.Dulce dodaje da su joj navrle suze dok je citala scenario.

Plakala sam.Tuzno je to sto svi misle da je luda, kazu da ne moze da izadje, nece moci da ima decu.Uvek je pod tim pristisko, ne prestaje da place,ali postoji veliki zracak nae u njoj’’ kaze Dulce.

Kada su mi rekli da ce biti u Chileu bila sam presrecna, jer sam tamo imala lepa iskustva.I kada je bio zemljotres uplasila sam se jer sam pomislila da se nece snimati tamo ili da necu moci da dodjem, ali srecom prevazisla sam strah.Naprotiv, mislim da je prelpo, imam pozitivnu tremu.Stvari dolaze i prolaze, i kako padnes,tako i ustanes.

izwor:RMS
Nazad na vrh Ići dole
♥Ena♥
Moderat0r
Moderat0r
♥Ena♥


Број порука : 4009
Age : 29
Location : ~*~In My DrEaMs FiTh ThE oNe I lOvE~*~
Registration date : 14.10.2009

Dulce ludi u filmu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce ludi u filmu   Dulce ludi u filmu Icon_minitimeNed Apr 11, 2010 5:03 pm

super
basx mi je drago sxto je dobila ulogu
jedwa cxekam da widim film
Nazad na vrh Ići dole
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

Dulce ludi u filmu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce ludi u filmu   Dulce ludi u filmu Icon_minitimeNed Apr 11, 2010 9:13 pm

♥Ena♥ ::
super
basx mi je drago sxto je dobila ulogu
jedwa cxekam da widim film
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
Sponsored content





Dulce ludi u filmu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce ludi u filmu   Dulce ludi u filmu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dulce ludi u filmu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dulce ekskluzivno o svom CD-u i filmu
» Dulce pop
» Dulce ima twiter(dulce amanecer
» Dulce ima MSN
» Dulce en PJ

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: RBD :: Dulce-
Skoči na: