:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Tacno godinu dana =(

Ići dole 
+2
I ♥ Anahi
<<<{GiOvVaNnA}>>>
6 posters
AutorPoruka
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

Tacno godinu dana =( Empty
PočaljiNaslov: Tacno godinu dana =(   Tacno godinu dana =( Icon_minitimePet Dec 18, 2009 3:03 pm

proslo je tacno godinu dana od kada se RBD poslednji put susreo s Srbijom i najwernijim fanowima? Kako se sada osecatre? da li bi voleli da ih ponowo widite?kako ste se osecali na poslednjem certu u Srbiji?
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

Tacno godinu dana =( Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacno godinu dana =(   Tacno godinu dana =( Icon_minitimePet Dec 18, 2009 3:06 pm

Ja bih narawno wolela da se ponowo okupe,da osetim ponowo tu magiju koju sam osetila na koncertu,da ponowo zajedno sa njima pewam pesme,placem,smejem se.....Mada to je nemoguce ali bez obzira na swe uwek cu ih woleti,i uwek cu ih cuwati u mom srcu......Taj cert odnosno koncerti su bili nesh najlepse sto mi se desilo,zato sto sam ih doziwela sa mojim idolima! Sada su owo samo uspomena ali I DO,I DO,I DO BELIVE IN RBD ALWAYS AND 4EVER!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
I ♥ Anahi
Moderat0r
Moderat0r
I ♥ Anahi


Број порука : 996
Registration date : 30.11.2009

Tacno godinu dana =( Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacno godinu dana =(   Tacno godinu dana =( Icon_minitimePet Dec 18, 2009 7:52 pm

nisam bila na cert.u.. happy criyng ovo nije happy craying vetj sad crying.......=((...............jako bih volela da ponovo dodju da i ja osetim tu magiju kao i mnogi fanove,ali izgleda da nema sanse da dodju jer vise nisu grupaaaaaaaaaaaaaaaa....aaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Nazad na vrh Ići dole
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

Tacno godinu dana =( Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacno godinu dana =(   Tacno godinu dana =( Icon_minitimePet Dec 18, 2009 7:54 pm

no pares nunca de sonar....ja iako sam bila na oba imam osecaj ko da nisam i jako zelim da ih ponowo widim uziwo i da pewam sa njima
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Tacno godinu dana =( Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacno godinu dana =(   Tacno godinu dana =( Icon_minitimePet Dec 18, 2009 9:10 pm

ee pa ni ja nisam bila na certu ..jbgggg ... i to sebi nikad necu oprostiti ..ali znam da sam cak i ja bila uzbudjena taj dan ... ali oseca sam se tako izgubljenoo ..takoo odwratno ... na forumima sam citala kako se swi raduju tom danu a meni je to bio jedan od najgorih dana ...nisam osetila tu magiju , tu snagu !!! a toliko sam zelelaa .... medjutim nije swe moguce u ziwotu ...tako da sam morala da se pomirim sa tim ... uweksam mislila da cu mozda imati drugu priliku ..drugu sansu da isprawim greskuu ..ali nisx od toga ...ipak jesu nas oni naucili da uwek treba werowati ..mada ja se iskreno ponekad i pitam zasto werowati u nesx sto je ipak za sada potpuno nemoguce ??!! ali ipak ja sam osetila tu ljubaw prema njima kao prema bendu i to ce mi zauwek ostati u srcu ...

p.s inace danas je godisnjica Dulce i Ponchu .onu su se 2002 prwi put bili zajedno ...ewo basx i wideo ...https://www.youtube.com/watch?v=RQKZ5hUWqiI
Nazad na vrh Ići dole
Rihannaholic
Admin <3
Admin
Rihannaholic


Број порука : 4559
Age : 27
Location : I live where the sky ends
Registration date : 25.07.2009

Tacno godinu dana =( Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacno godinu dana =(   Tacno godinu dana =( Icon_minitimePet Dec 18, 2009 9:50 pm

Kikica*Anny ::
ee pa ni ja nisam bila na certu ..jbgggg ... i to sebi nikad necu oprostiti ..ali znam da sam cak i ja bila uzbudjena taj dan ... ali oseca sam se tako izgubljenoo ..takoo odwratno ... na forumima sam citala kako se swi raduju tom danu a meni je to bio jedan od najgorih dana ...nisam osetila tu magiju , tu snagu !!! a toliko sam zelelaa .... medjutim nije swe moguce u ziwotu ...tako da sam morala da se pomirim sa tim ... uweksam mislila da cu mozda imati drugu priliku ..drugu sansu da isprawim greskuu ..ali nisx od toga ...ipak jesu nas oni naucili da uwek treba werowati ..mada ja se iskreno ponekad i pitam zasto werowati u nesx sto je ipak za sada potpuno nemoguce ??!! ali ipak ja sam osetila tu ljubaw prema njima kao prema bendu i to ce mi zauwek ostati u srcu ...

p.s inace danas je godisnjica Dulce i Ponchu .onu su se 2002 prwi put bili zajedno ...ewo basx i wideo ...https://www.youtube.com/watch?v=RQKZ5hUWqiI

Bas tako...divan je video
Nazad na vrh Ići dole
<3 Una miss Colucci
~!Los A je magicna ljubaw zauwek!~
~!Los A je magicna ljubaw zauwek!~
<3 Una miss Colucci


Број порука : 2006
Age : 28
Location : U shopping cenru,negde u Njujorku sa moje dwe najj drugarice
Registration date : 29.05.2009

Tacno godinu dana =( Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacno godinu dana =(   Tacno godinu dana =( Icon_minitimePet Dec 18, 2009 11:06 pm

Jao ljudi umrecu..kako je poncho lep..jaoo...boze,kad se nasmejao...kao neka strela da mi se zabola u srce,prelep je,ja sam ostala..... Shocked
Nazad na vrh Ići dole
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

Tacno godinu dana =( Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacno godinu dana =(   Tacno godinu dana =( Icon_minitimePet Dec 18, 2009 11:24 pm

<3 Una miss Colucci ::
Jao ljudi umrecu..kako je poncho lep..jaoo...boze,kad se nasmejao...kao neka strela da mi se zabola u srce,prelep je,ja sam ostala..... Shocked


slazrm se
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
♥Ena♥
Moderat0r
Moderat0r
♥Ena♥


Број порука : 4009
Age : 29
Location : ~*~In My DrEaMs FiTh ThE oNe I lOvE~*~
Registration date : 14.10.2009

Tacno godinu dana =( Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacno godinu dana =(   Tacno godinu dana =( Icon_minitimeSub Dec 19, 2009 5:18 pm

Dreamer * ::
Kikica*Anny ::
ee pa ni ja nisam bila na certu ..jbgggg ... i to sebi nikad necu oprostiti ..ali znam da sam cak i ja bila uzbudjena taj dan ... ali oseca sam se tako izgubljenoo ..takoo odwratno ... na forumima sam citala kako se swi raduju tom danu a meni je to bio jedan od najgorih dana ...nisam osetila tu magiju , tu snagu !!! a toliko sam zelelaa .... medjutim nije swe moguce u ziwotu ...tako da sam morala da se pomirim sa tim ... uweksam mislila da cu mozda imati drugu priliku ..drugu sansu da isprawim greskuu ..ali nisx od toga ...ipak jesu nas oni naucili da uwek treba werowati ..mada ja se iskreno ponekad i pitam zasto werowati u nesx sto je ipak za sada potpuno nemoguce ??!! ali ipak ja sam osetila tu ljubaw prema njima kao prema bendu i to ce mi zauwek ostati u srcu ...

p.s inace danas je godisnjica Dulce i Ponchu .onu su se 2002 prwi put bili zajedno ...ewo basx i wideo ...https://www.youtube.com/watch?v=RQKZ5hUWqiI

Bas tako...divan je video
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tacno godinu dana =( Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacno godinu dana =(   Tacno godinu dana =( Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Tacno godinu dana =(
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Slavi novu godinu sa Mayte
» Dobre vibracije pred Novu Godinu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: RBD-
Skoči na: