:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD

Ići dole 
+2
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Kikica*Anny
6 posters
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD Empty
PočaljiNaslov: Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD   Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD Icon_minitimeČet Dec 03, 2009 10:41 pm

Aunque la cantante mexicana Anahí asegura que quiere a todos sus ex compañeros de RBD, de manera igual, la verdad es que su consentido es el actor y cantante Christopher Uckermann, único presente en su lista de amigos en su cuenta de Twitter.
Christopher escribió hace unos días en su microblog: "Esperando el video de Mi Delirio, de mi bebé consentida Anahí".

PREVOD:

Iako je meksicka pevacica Anahi uveravala da sve svoje ex kolege voli podjednako,istina je da je njen miljenik Christopher Uckermann,i on je jedini prisutan na njenoj listi prijatelja na twitteru.
a i Christopher je pre neki dan napisao
"Cekam video Mi Delirio od moje razmazene bebe Anahi"
Nazad na vrh Ići dole
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD   Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD Icon_minitimeČet Dec 03, 2009 10:42 pm

hehehehe extraaa
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
Rihannaholic
Admin <3
Admin
Rihannaholic


Број порука : 4559
Age : 27
Location : I live where the sky ends
Registration date : 25.07.2009

Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD   Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD Icon_minitimePet Dec 04, 2009 12:51 am

Wtf? Kako jedini? Ja vidim i Dul....o.O Ako,neka se vole...xD Lepo je to :p
Nazad na vrh Ići dole
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD   Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD Icon_minitimePet Dec 04, 2009 12:49 pm

xexe ..nznm ja nisam ni primetila Dul ..widela sam d aima samo Uckeraa .. pa nije ni bitnoo sto kaze Mincxee neka , neka se wooolee !!!
Nazad na vrh Ići dole
I ♥ Anahi
Moderat0r
Moderat0r
I ♥ Anahi


Број порука : 996
Registration date : 30.11.2009

Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD   Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD Icon_minitimePet Dec 04, 2009 2:13 pm

Kikica*Anny ::
xexe ..nznm ja nisam ni primetila Dul ..widela sam d aima samo Uckeraa .. pa nije ni bitnoo sto kaze Mincxee neka , neka se wooolee !!!
pa da neka se vole...=)) xxxxxxxxxxxxxxxxxx
Nazad na vrh Ići dole
♥Ena♥
Moderat0r
Moderat0r
♥Ena♥


Број порука : 4009
Age : 29
Location : ~*~In My DrEaMs FiTh ThE oNe I lOvE~*~
Registration date : 14.10.2009

Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD   Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD Icon_minitimeSub Dec 05, 2009 5:13 am

kako su mi swatki,ali oni meni ne idu kao par,msm bili bi presladak par ali Los A je ipak Los A.
Nazad na vrh Ići dole
roberta_bg
~`Pocinjesx da ih volisx`~
~`Pocinjesx da ih volisx`~
roberta_bg


Број порука : 747
Registration date : 30.08.2009

Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD   Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD Icon_minitimeSub Dec 05, 2009 11:41 pm

nisam znala da ima samo Uckera...
Nazad na vrh Ići dole
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD   Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD Icon_minitimeNed Dec 06, 2009 12:00 am

ja nisam ni primeciwala ali dobrooo ... msm sigurno woli swee ali ako joj Ucker najdraziii ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD   Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Anahí quiere más a Christopher Uckermann, en RBD
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Christopher Uckermann demantovao je da ce se RBD okupiti
» Vivir sonando-Christopher Uckermann
» Christopher Uckermann [2nd stage] - Belgrade 2010
» Anahi Quiere ser madre cinco hijos♥/Anahi zeli da bude majka 5 dece♥
» "HACIA EL SOL" CHRISTOPHER VON UCKERMANN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: Anahi-
Skoči na: