:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Prevod intervjua sa emd

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Prevod intervjua sa emd Empty
PočaljiNaslov: Prevod intervjua sa emd   Prevod intervjua sa emd Icon_minitimeSub Sep 05, 2009 6:23 pm

Ovdje smo s Dulce Mariom
Što radiš svaki dan?
DULCE: Pa, svaki dan radim, ali se trudim napraviti mjesta za slušanje glazbe, èitanje, pisanje ili crtanje, to je ono što volim raditi.

Opiši se u jednom rijeèju?
DULCE: Jaka

Koji bi grad voljela posjetiti i u kojem nikad nisi bila?
DULCE: Dublin

Najbolji poklon?
DULCE: Život

Nakon tako dugo vremena da si crvenokosa zamišljaš li se s drugom bojom kose?
DULCE: Ne zamišljam se, ali osjeæam da æu morat uskoro.

Jesi li ikad htjela imati neku nepoznatu boju kose?
DULCE: Da padale su mi na pamet ludorije, jednom sam je htjela obojiti u ružièasto, jednom sam je ofarbala vrhove u plavo, žuto, ružièasto. U jednom sam trenutku to napravila, ali kompletnu kosu ne.

Što te smeta kod nekih fanova?
DULCE: To što ne poštuju da si ipak ljudsko biæe i da ponekad da nisi raspoloživ kao robot.

Što bi radije odabrala mirnu veæe s tvojim partnerom ili veæe zabave s prijateljicama.
DULCE: Mirna veæe sa,….. aaa veæe s prijateljicama, wow (hijole) kad sam jako zaljubljena onda mirna veæe s partnerom.

Pogledaš li videe na youtubeu koje ti ostavljaju fanovi.
DULCE: Ponekad da, da, da vidjela sam ih.

Kako se osjeæaš sad kad službeno zapoèinješ svoju solo karijeru?
DULCE: Zadovoljna sam, nervozna i uzbuðena, iako još uvijek nemam CD ni repertoar, još sam kao u povojima kako se kaže. Uzbuðena sam i nervozna jer vidim kuda kreæem.

Kako se osjeæaš u trenutcima bez osoba s kojima si provela 4 godine svog života?
DULCE: Èudno, jer osjeæam da su blizu, toliko znamo jedni o drugima , kao da su još uvijek tu, nije se osjetila odsutnost ni jednog od njih. Možda zato što puno radim ili ne znam, ali osjetim ih još uvijek jako blizu.

Kad izlazi tvoj solo album?
DULCE: Hmm,…, prvih dana sljedeæe godine, poèetkom iduæe godine.

Na koliko godina si potpisala ugovor s Universlaom?
DULCE: Nije na godine veæ na albume, za 3 albuma.

Hoæe li album sadržavati pjesme na engleskom ili koji æe se stilovi moæi èuti?
DULCE: Hmm, cumbia, ma ne, istina je da ne znam. Još je prerano govoriti o tome jer još ne znam, ali stil æe biti pop. Pop sa nekim prijedlogom koji tražimo.

Hoæemo li moæi uskoro uživati u turneji i hoæeš li posjetiti zemlje koje nisi mogla posjetiti s RBD?
DULCE: Ja se nadam da da, ali još uvijek ne, još neæe biti turneje jer nažalost prvo moram napraviti promociju, promociju na nekom mjestu, ali prije svega moram snimiti album. Još treba prièekati.

Što te se dojmilo kod svakog èlana RBD-a, što izdvajaš za svakoga od njih, kao na primjer od Anahi, Christophera?
DULCE: Haha
Da šta nosiš?
DULCE: Dobro,…., hijole, kod Maite mislim to što zna donijeti odluke i to mi se sviða kod nje, kod Christiana njegova snaga da uèini i kaže stvari bez obaziranja na komentare drugih, iako to nije ono što ljudi oèekuju i to mi se sviða kod njega što ima snagu da to uèini. Kod Christophera njegova volja da nauèi, uvijek traži nešto novo, uvijek traži da nauèi nešto novo, jako je kreativan i to mi se sviða. Kod Anny njena snaga, zna kako postaviti granice i to mi je važno, to može uplašiti ljude ali i otvoriti ti brojna vrata i nauèi te postaviti granice u životu i pomogne ti u životu, to je jako dobro kod nje. Kod Poncha mi se sviða njegova inteligencija, mislim da je jako inteligentan, ne mogu ti objasniti, mislim da te to može odvesti daleko u život, može biti golemo i otvoriti ti putove u život.


Dali bi voljela ponovno raditi s nekim od njih?
DULCE: Da, sa svima u jednom trenutku.

Ima li neka zanimljiva anegdota koju si doživjela s njima ili s nekim od njih?
DULCE: Doživjeli smo mnogo toga, ne mogu ti reæi jednu. Ali ima jedna jako lijepa koja je bila u Chileu, bio je to jedini put da smo svi bili zajedno, plakali smo, grlili se i priznavali mnogo toga, poslali smo cijelu produkciju van kao bi ostalo samo nas šestero. To je trenutak koji nas je ujedinio, najljepši trenutak koji smo imali bez krinki (maski) bez posla, bez ièega, nas šestero sami sa našom, , s istinom i to je bilo super.

Koji dio oznaèavaš kao najposebniji u svojoj karijeri?
DULCE: Mislim da je to etapa albuma Nuestro Amor i Live in Hollywood, etapa tih albuma za mene je bila važna kao veliko odrastanje, mnogo toga u èemu sam doista uživala iako su bile teške jako sam uživala u njima.

Kako se nauèi živjeti s traèevima i sa beznaèajnim mislima koje te pogaðaju svakog dana?
DULCE: Ponekad poludiš, ponekad se nauèiš nositi s njima, ponekad im zahvališ, to je kao osobno pitanje, pokušavaš biti dobar sam sa sobom i sa svojom unutrašnjošæu kao bi nadvladao ono što govore o tebi. Ponekad æe o tebi govoriti ružne stvari, laži, mnogo dobrih stvari i ne možeš vjerovati ni dobrima ni lošima jer to su stvari koje progone ljude, prvo moraš znati tko si ti.

Koji faktor mora imati lik da bi prihvatila njegovu interpretaciju i što si nauèila o svakom liku kojeg si glumila?
DULCE: Eee, dobro, ono što bi mi jako privuklo pažnju je lik žene koja je snažna, koja se ne prepušta cijelom svijetu. Lik žene koja ne govori, koja ne èini ništa, mi se ne sviða. Kad je cura odluèna i dogodi joj se puno toga u životu i ona ustaje i kreæe dalje, traži alternativu da nastavi dalje to mi se èini dobro jer takvi jesmo ili bi voljela da smo takvi i da možemo svima reæi da se pripremimo, da imamo glas i pravo biti žene, ali i muškarci i žene moraju nositi svoje uloge.
Nauèila sam od svih likova nešto, ali najviše od Roberte. Bila sam jako šutljiva djevojka, o mnogo stvari sam šutjela i uz nju sam nauèila, nisam toliko impulzivna kao ona ali ni gruba (prosta) ali kažem što mislim, ne dopuštam nepravdu, postavljam granice kažem što ti je to je moje, oznaèavam svoj teritorij. Stvari koje sam nauèila uz nju imaju karakter, generalno u RBD sam nauèila mnogo. Od Mirande sam nauèila, Miranda ima dostojanstvo i onda mi se poèelo se dogaðat da govorim da ne može to tako da je to loše ne može se tako ponašati prema Mauru. S druge strane žene moraju postavit granice i ponekad smo loše, to mi se svidjelo kod Mirande, na kraju uvijek traži kako da nastavi dalje i iz najgore situacije u životu.

Što si nauèila od svojih kolega iz VDA?
DULCE: To su sve ljudi koji imaju snove, svatko ima bitan talent i od svakog sam nauèila nešto razlièito. Svi su sazrjeli za vrijeme telenovele i pored svega ta volja da rade taj posao i entuzijazam da rade, da idu prema svojim snovima, da shvate svoj lik to mi se sviða.

Kako je bilo naæi se sa starim kolegama iz EWS: Enriqueom Rocha, Mariom Fernandom García, Felipeom Nájera?
DULCE: Nevjerojatno, jako im se divim, pogotovo Lourdes Canale, jako su šaljivi i veliki glumci i osobe. Jako ih volim, dali su mi veliku podršku, osjeæala sam se kao da su mi obitelj, volim ih puno i voljela bi nastavit raditi s njima.


Što ti je bilo najbolje, a što najgore dok si radila u Talcotalpanu?
DULCE: Najbolje mi je bilo vidjeti rijeku, to što sam èula prirodu, kad nije prejako volim sunce. Najgore je što nemaš puno toga za radit, kako sam navikla na grad i žurbu, pa sam zatvorila oèi, nisam znala što bi radila, takoðer ne volim muhe.

Samantha Lopez nam je rekla kako si upoznala Paty Cantu, možeš li nam nešto pobliže isprièati o tome?
DULCE: (jajaja) Pa ništa, one su mi prijateljice, upoznala sam ih u Clase 406 i postale smo dobre prijateljice. Paty sam upoznala kad je bila u Lu i prijateljstvo je poèelo rast kad sam ja bila u Rebelde i još uvijek smo prijateljice i jako je volim.

Koju bi kvalitetu izdvojila kod Paty Cantu i koja je kuma kluba?
DULCE: Paty je jedna nevjerojatna djevojka, jako talentirana, jako inteligentna, velika skladateljica i to je to. Teško je naæi ljude koji æe te podržati i ona mi je uvijek pružila potporu, bez zavisti i takvih stvari. Pružila mi je veliku potporu i to govori kakva je osoba. Mislim da je to najvažnije.

U kojoj je poziciji bolja Samantha, ispred ili iza kamera?
DULCE: Hijole, ja je vidim kao dobru glumicu, jako zgodnu djevojku, s puno želje. Ali jako me iznenadilo što je bila odlièna u onome što trenutno radi u kinu, vidjela sam kratki dio koji je napravila, stvarno nevjerojatno ona ga je napisala i sve. Stvarno može postiæi

Kakav je osjeæaj raditi na telenoveli sa najboljim prijateljicama?
DULCE: Ljepo je, dogodilo mi se u Clase 406 kad je došla Samantha, imale smo predivnih trenutaka, imaš podršku, išle smo na zabave, jako zabavno. U Rebelde mi se to dogodilo sa Zory, velika prijateljica, s Maite sam imala puno lijepih trenutaka, s Anahi sam bila prijateljica u Rebelde. To su lijepi trenutci koje ne zaboravljaš, daješ podršku, potporu djevojkama, vrlo zanimljivo.

Brza pitanja:

Najzabavnija anegdota sa scene uz Christophera.
DULCE: Jednom kad me je u Besame sin miedo trebao poljubiti ostavio me i pobjegao sa pozornice, ostavio me da èekam i to me naljutilo.

Mjesto za bijeg i iskljuèivanje iz sadašnjosti.
DULCE: Moja soba.

Pjevati ili plesati.
DULCE: Hijole, pjevati.

Pjesma koja ti se sviða za ples i pjesma koju bi voljela pjevati.
DULCE: Pjesma koja mi se sviða za ples je Uno-dos-tres-cuatro Rumba, I know you wont me od Pitbulla ta mi se trenutno jako sviða. Voljela bi pjevati Tu no eres para mi od Fanny Lu .

Koja ti je pjesma favorit iz Dulce Amrgo?
DULCE: Sviða mi se jedna koju sam napisala nekome ko nije stigao ili ne znam da li je stigao, ne znam, ta je jedina koja govori «Volim te». Ta je moj favorit i pjesma o mjesecu mi se jako sviða.

Ukljuèeno ili iskljuèeno svjetlo?
DULCE: Ovisi, ovisi.
O èemu ovisi
DULCE: Ovisi, ako ima nešto moram ukljuèiti svjetlo, ako ne onda može ostati iskljuèeno uz svijeæe. Sviða mi se da nema svijetla, ali da ima nekog svjetla, svijeæe ili neka svjetiljka ili tako nešto, ne sviða mi se potpuni mrak.

Ljeto ili zima?
DULCE: Zima

Tvoj najveæi strah?
DULCE: Aaaa, moj najveæi strah? Mislim da je ljubav.

Tvoj idol?
DULCE: Nuno Gomes.
Tko?
DULCE: Nuno Gomes.
Poznaješ li ga?
DULCE: Daaaaaaaaaaaaaa. Išla sam ga tražiti na drugi kraj svijeta i našla sam ga. Slikala sam se s njim.

Strast ili romantika?
DULCE: Oboje zajedno.

Što oèekuješ od ovog novog razdoblja?
DULCE: Znam da æe biti puno žurbe, nadam se da æu moæi pratiti, da æu moæi ostaviti neke ljude, da æu ostvariti svoje snove. Nije bitno koliko ljudi dolazi, veæ oni koji doðu ostaju zauvijek.

Posveæuješ li se samo glazbi ili bi se posvetila i serijama?
DULCE: Voljela bi raditi serije, televizijske serije, ne novele nego serije. To i glazba puno godina.

DULCE: Djeèaci i djevojke EMD-a, doista ste mi važni, svakog od vas zanima moja karijera, podupirete me, volite me, nisam ni zamišljala da toliko znate o meni, zbog toga vam zahvaljujem iako vas ne poznajem osobno važni ste mi. Znate, mislim da smo svi povezani i na neki naèin mi dolazi ta sva vaša pažnja i lijepe želje. Kamo sreæe da se upoznamo u nekom trenutku, nekom koncertu ili tako nešto.

izvor:http://rbdthebest.forumotion.com/
Nazad na vrh Ići dole
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

Prevod intervjua sa emd Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevod intervjua sa emd   Prevod intervjua sa emd Icon_minitimeSub Sep 05, 2009 8:05 pm

jap extra
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Prevod intervjua sa emd Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevod intervjua sa emd   Prevod intervjua sa emd Icon_minitimeSub Sep 05, 2009 8:27 pm

axa ..extraaaaa ...bas je superr gatita moaa ...
Nazad na vrh Ići dole
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

Prevod intervjua sa emd Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevod intervjua sa emd   Prevod intervjua sa emd Icon_minitimeSub Sep 05, 2009 8:27 pm

da srce jeeee
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
Sponsored content





Prevod intervjua sa emd Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevod intervjua sa emd   Prevod intervjua sa emd Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prevod intervjua sa emd
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Rebelde y deliriante (Teve Excelsior) - ceo prevod
» Princeza popa - Intervju za Para Todos - Ceo+Prevod

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: RBD :: Dulce-
Skoči na: