:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Secam se RBD-a sa nostalgijom

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

Secam se RBD-a sa nostalgijom Empty
PočaljiNaslov: Secam se RBD-a sa nostalgijom   Secam se RBD-a sa nostalgijom Icon_minitimeSub Avg 14, 2010 11:15 pm

No Brasil para divulgar seu primeiro álbum solo, “Extranjera”, a ex-integrante do RBD diz que sente falta do grupo de forma nostálgica.

U Brazilu promoviše svoj prvi solistički album, "Extranjera", bivša članica RBD-a kaže da joj grupa hvali nostalgično.

“Às vezes [sinto saudade]. Nostalgia. Quando cheguei ao hotel, lembrei que nos hospedávamos aqui. Tenho muitas lembranças dessa época, mas acredito que tenho que crescer e aceitar novos desafios. Estou muito feliz”, afirmou em entrevista à Folha.

"Ponekad (nedostaje mi). Nostalgija. Kada sam došla u hotel, setila sam se da smo ostajali ovde. Imam mnogo uspomena od tog vremena, ali mislim da moram da odrastam i prihvatam nove izzove. Mnogo sam srećna", rekla je u inetervjuu za Folha.

Porém, falar sobre os ex-colegas de banda, que terminou há dois anos, ainda parece deixá-la desconfortável.

Ali, govoreci o svojim bivšim kolegama iz grupe, koja se završila pre dve godine, i dalje izgleda da ostavlja neugodnost.

“Ainda nos falamos por e-mail”, diz. “Cada um seguiu seu caminho, alguns preferiram atuar, outros cantar. Espero que eles tenham sucesso no que escolheram.”

"I dalje razgovaramo putem e-maila", kaže. "Svako prati svoj put, neki su odabrali glumu, drugi pevanje. Nadam se da će imati uspeha u onome što su izabrali".

Embora tenha herdado os fãs do RBD, que lotavam a área externa do hotel em que a cantora concedeu entrevista coletiva a imprensa nesta sexta-feira, Dulce María diz que seu trabalho atual se distancia do folhetinesco adolescente tanto na temática quanto no gênero.

Iako ima fanova RBD-a, koji su napunili područje van hotela gde je pevačica na konferenciji za novinare, Dulce Maria kaže da je njen aktualni rad udaljen od tinejdžerskog ne koliko u tematici koliko u žanru.

“‘Extranjera’ é mais pop, com letras mais maduras. Tem um pouco de electropop também”, conta.

" Extranjera" je više pop, sa zrelijim tekstovima. Takođe ima malo elektro popa", priča.

Das 11 músicas do novo trabalho, quatro foram escritas por ela. “Falo sobre o amor. Como estou sem namorado agora, me sinto uma estrangeira nesse assunto. Então, falo sobre o amor que não é duradouro, o amor que acaba, que passa”, conta.

Od jedanaest pesama novog rada, četiri je napisala ona. "Govore o ljubavi. Kako sada nisam zaljubljena, osećam se kao strankinja na tom polju. Govorim o ljubavi koja traje, o ljubavi koja se završava, koja prolazi".

Embora não tenha shows marcados no país, Dulce não esconde sua admiração pelo país e a vontade de voltar.

Iako nema zakazanih koncerata u zemlji, Dulce ne krije svoje divljenje prema zemlji i želju za povratkom.

“Adoro a música brasileira, gosto de Ivete Sangalo, Sandy… Adorei funk quando estive aqui, me chamavam de ‘funkeira’, mas me disseram que já não é mais tão popular”, diverte-se.

''Obožavam brazilsku muziku,kao Ivete Sangalo, Sandy… Oduševio me je fank kada sam bila ovde, zovem se "fankerka", ali su mi rekli da ovde više nije tako popularan", smeje se.

Izvor: ARS
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Secam se RBD-a sa nostalgijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Secam se RBD-a sa nostalgijom   Secam se RBD-a sa nostalgijom Icon_minitimeČet Avg 19, 2010 2:35 pm

dusaaa .
da sigurno joj nije lako
ali svako sada ide svojiim putem
ne sumnjaam da ce on aimatii mng uspehaa
i u svojoj solo karijerii .
Nazad na vrh Ići dole
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

Secam se RBD-a sa nostalgijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Secam se RBD-a sa nostalgijom   Secam se RBD-a sa nostalgijom Icon_minitimeČet Avg 19, 2010 2:36 pm

Daa
Svakako ce imati
useha
I drago mi je sto
tako pricaju jedni o drugima.
Nadam se da ce odrzati kontakt.
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
Sponsored content





Secam se RBD-a sa nostalgijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Secam se RBD-a sa nostalgijom   Secam se RBD-a sa nostalgijom Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Secam se RBD-a sa nostalgijom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: RBD :: Dulce-
Skoči na: