:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

  El Año de Dulce Maria

Ići dole 
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

 El Año de Dulce Maria Empty
PočaljiNaslov: El Año de Dulce Maria    El Año de Dulce Maria Icon_minitimeČet Avg 12, 2010 10:42 pm

Moglo bi se reći da je najuspešniji bivši član RBD-a, jer od kad se grupa raspala nije prestajala sa radom. Nakon poslednjeg RBD koncerta u Madridu pre dve godine, snimila je novelu 'Verano de amor', a zatim i duet sa Ejkonom, 'Beautiful', koji je postigao veliki uspeh.

Ovo je bez sumnje njena godina, jer ona ne staje! Počela je sa izdavanjem svoje prve produkcije 'Extranjera' koja izlazi u prodaju 7. septembra, a već se nalazi u pretprodaju: ''To je san koji imam već 20 godina, od kad sam započela karijeru, između svega ja sam bila uključena u sve, u dizajn diska, u slike, u repertoar, preslušala sam više od 300 pesama, a za album sam iskomponovala 4 pesme: 'Dicen', 'Luna', '24/7' i prvi singl 'Inevitable' ''.

Meksiko, USA, Puerto Riko, Kolumbija, Venecuela, Dominikanska Republika, Peru, Ekvador, Honduras, Gvatemala, Panama, El Salvador, Kosta Rika, Nikaragva, Brazil, Argentina, Paragvaj, Bolivija, Urugvaj, Portugalija, Slovenija, Rumunija, Srbija, Hrvatska, Poljska, Izrael, Moldavija su zemlje gde je 'Inevitable' uveliko poznata: ''To je pesma koju sam počela da pišem u krevetu, koja govori o tome kada znaš da ne treba da se zaljubiš u nekog, ali je to neizbežno, moliš ga da bar jednom budete zajedno'', rekla je devojka koja je ponela titulu najlepše devojke prema anketi magazina Quien.

O naslovu diska 'Extranjera', kaže: ''Nema tu ničega o nacionalnosti, ja sam ponosna Meksikanka, zove se tako jer repertoar diska pokazuje iskustva iz mog života, o dobrim i lošim, i mislim da ja ne pronalazim mesto gde emotivno pripadam. Najvrednije što ima 'Extranjera' je to što veoma podseća na mene. Nije to koncept koji će promeniti muziku, ali želim da budem bliže ljudima, ne želim da budem savršenstvo, samo želim da budem realna''.

Nije ostavila sa strane svoju glumačku karijeru, umrljala je svoje ruke krvlju kao Eliana Kunjada u seriji Pedra Toresa 'Mujeres Asesinas'.

Pevačica koja je nedavno zatvorila dodelu nagrada 'Premios Juventud' sa spektakulatnim nastupom, debutovaće i na filmu 2011. godine, kao glavna glumica čileanskog filma 'Alguien ha visto a Lupita', koga je snimala sa Kristijanom de La Fuenteom i Karmen Salinas.

Dulse je veoma zahvalna Verakruzu, jer se njen singl nalazi na prvim mestima svih radija: ''Hvala vam za podršku, pozdrav za sve ljude Verakruza, sa kojima sam delila 'Verano de amor'! Volim vas''.

izvor;RMS
Nazad na vrh Ići dole
 
El Año de Dulce Maria
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» TwitCam de Dulce María
»  Dulce Maria- Convivencia Oye - 02/08
» Pobednici "Escucha con Dulce María".
» Dulce María volvió a la soltería
» Dulce Maria,una de las mas esperadas en PJ 2010 (ETV)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: RBD :: Dulce-
Skoči na: