:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

  Dulce je nervozna zbog MA3

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

 Dulce je nervozna zbog MA3 Empty
PočaljiNaslov: Dulce je nervozna zbog MA3    Dulce je nervozna zbog MA3 Icon_minitimeSub Jul 24, 2010 5:15 pm

Dulce Maria je priznala da je nervozna zbog svog ucesca u trecoj sezoni ''Mujeres Asesinas'', rezisirana od strane Pedra Torresa.''Istina je da se bojim da ce epizoda uticati vrlo jako'',kaze bivsa buntovnica o epizodi koju je snimila i koja ce se prikazati u oktobru pre nego sto je priznala da je zatvorila vrata ljubavi.

Glumica iz ''Rebelde'' i ''Verano de amor'' kaze da je ovaj lik bio pravi izazov,posebno jer ce njeni videti njeno drugo lice u epizodi gde igra sa Sebastianom Zuritom.

''Istina je da me je strah sta ce izaci,jer je rpizoda vrlo jaka.Vrlo sam srecna i pocastvovana sto je gospodin Pedro Torres verovao u mene za tako jaku ulogu koja ima mnogo izazova za mene kao glumicu i osobu.Videcete jednu Dulce Mariu skroz drugaciju''.

Dulce kaze da je zatvorila vrata ljubavi i tako ce biti do sledece godine,u kojoj planira da povrati taj deo zivota,jer sada namerava da se posveti svojoj karijeri.

''U ovom momentu postoji samo rad,do 2011 bicu sama''.

Ona kaze da se fokusira na ovoj trci projekta koje zivi.

''Nista od ljubavi.Sada sam skoncentrisana na posao,vrlo sam strastvena osoba i volim da se stoprocentno skoncentrisem na ono sto radim''.

Dulce Maria broji dane do lanciranja svog prvog solistickog diska ''Extranjera'' koji je dobio veliki prijem publike sa singlom ''Inevitable'', pesma koju je predstavila na Premios Juventud 2010.

Spremni ste za MA3?


izvor:RMS
Nazad na vrh Ići dole
I ♥ Anahi
Moderat0r
Moderat0r
I ♥ Anahi


Број порука : 996
Registration date : 30.11.2009

 Dulce je nervozna zbog MA3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce je nervozna zbog MA3    Dulce je nervozna zbog MA3 Icon_minitimeSub Jul 24, 2010 9:27 pm

Yey,bas extra,jedva cekam da vidim novu Dulce u Mujeres Asesinas,nadam se da ce se ovde prikazivati♥
Nazad na vrh Ići dole
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

 Dulce je nervozna zbog MA3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce je nervozna zbog MA3    Dulce je nervozna zbog MA3 Icon_minitimeNed Jul 25, 2010 9:15 pm

me 2 .!
daa toliko
bih volela da gledam MA3 . Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





 Dulce je nervozna zbog MA3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce je nervozna zbog MA3    Dulce je nervozna zbog MA3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dulce je nervozna zbog MA3
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dulce pop
» Dulce ima twiter(dulce amanecer
» Dulce ima MSN
» Dulce en PJ
» Dulce en PJ

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: RBD :: Dulce-
Skoči na: