:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Anahi nashla dobru drugaricu u Brazilu

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Anahi nashla dobru drugaricu u Brazilu Empty
PočaljiNaslov: Anahi nashla dobru drugaricu u Brazilu   Anahi nashla dobru drugaricu u Brazilu Icon_minitimePon Okt 12, 2009 5:20 pm

cantante mexicana Anahí ha mencionado que se hospedara en Brasil, en la casa de una fan que conoció cuando estaba de gira con RBD por este pais y se hicieron grandes amigas.

La estrella reveló al programa NXclusiva, de México, que no pasara mucho tiempo en Brasil, en noviembre, durante su "Mi Delirio World Tour" pero posiblemente podrá disfrutar de unos días de descanso en el Guarujá, litoral de São Paulo.

"Hice muchas amistades por allá. Tengo amigos en São Paulo, Río y Brasilia. Estoy muy emocionada de poder verlos de nuevo. Son mi mayor fuente de inspiración y estoy ansiosa para que conozcan mi nuevo proyecto", dijo la artista.
[/i]

Ukratko
Pritjaju o tome kako je anahi upoznala jednog fana josh dok je bila sa RBD-om u Brazilu..borawili su u njenoj kutji..od tada su ona i anahi postale jako dobre drugarice

Rekla je u NXclusiva,da netje prowesti mnogo wremena u brazilu za wreme MDWT,ali mozda dodje na odmor u Guarujá,mesto u San Paulu.

owo je izjawila
"Imam mnogo priljatelja owde.Imam priljatelje iz São Paulo, Ría i Brazila.
Mnogo sam uzbudjena da ih opet widim.
Oni su moja najwetja inspiracija,a ja sam uzbudjena da upoznaju moje nowe projekte"(misli na te priljatelje"
[/center]
Nazad na vrh Ići dole
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

Anahi nashla dobru drugaricu u Brazilu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi nashla dobru drugaricu u Brazilu   Anahi nashla dobru drugaricu u Brazilu Icon_minitimePon Okt 12, 2009 5:24 pm

yyayayyyaayayy sto ja nisam ta dweojkaaaaaa a basx sam happy zbog nje
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
Rihannaholic
Admin <3
Admin
Rihannaholic


Број порука : 4559
Age : 27
Location : I live where the sky ends
Registration date : 25.07.2009

Anahi nashla dobru drugaricu u Brazilu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi nashla dobru drugaricu u Brazilu   Anahi nashla dobru drugaricu u Brazilu Icon_minitimePon Okt 12, 2009 11:14 pm

Joj kako mi je drago zbog nje...ufff sve bih dala da sam ja ta devojka....
Nazad na vrh Ići dole
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Anahi nashla dobru drugaricu u Brazilu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi nashla dobru drugaricu u Brazilu   Anahi nashla dobru drugaricu u Brazilu Icon_minitimeUto Okt 13, 2009 6:34 pm

i jaaaaaaaaaaa ....kmeeeeeeeeee ...ali zaista blogo toj dewojci ...mogu samo da zamislim kako je srecna !!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
roberta_bg
~`Pocinjesx da ih volisx`~
~`Pocinjesx da ih volisx`~
roberta_bg


Број порука : 747
Registration date : 30.08.2009

Anahi nashla dobru drugaricu u Brazilu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi nashla dobru drugaricu u Brazilu   Anahi nashla dobru drugaricu u Brazilu Icon_minitimeSre Okt 14, 2009 10:13 pm

joj blago toj devojci....tnx..Smile)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Anahi nashla dobru drugaricu u Brazilu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi nashla dobru drugaricu u Brazilu   Anahi nashla dobru drugaricu u Brazilu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Anahi nashla dobru drugaricu u Brazilu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Anahi ponowo u Brazilu ...
» Anahi izludila sportiste u Brazilu
» Fenomeni u Brazilu
»  Show u Brazilu
» Anahi Quiere ser madre cinco hijos♥/Anahi zeli da bude majka 5 dece♥

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: Anahi-
Skoči na: