:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Anahi “Mi Delirio World Tour” Brasil 2009

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
~*♥ Los A ♥*~ 4ewer...♥
~!Pocinjesx da ih wolisx!~
~!Pocinjesx da ih wolisx!~
~*♥ Los A ♥*~ 4ewer...♥


Број порука : 542
Age : 29
Location : Sa Anny y Ponchom na pustom ostrwu!
Registration date : 19.06.2009

Anahi “Mi Delirio World Tour” Brasil 2009 Empty
PočaljiNaslov: Anahi “Mi Delirio World Tour” Brasil 2009   Anahi “Mi Delirio World Tour” Brasil 2009 Icon_minitimeSub Okt 10, 2009 4:12 pm

El sitio RRpro ya ha publicado toda la informacion acerca de: Mi Delirio World Tour de Anahi que dara inicia en Brasil en Noviembre…pueden ver toda la informacion de fechas, horarios, lugar y punto de venta del concierto en Brasilia, Sao Paulo, Rio de Janeiro y Porto Alegre dando click en la imagen de arriba o AQUI

[+] Nueva foto de Guillermo Rosas en Facebook en la que nos muestra la locacion del video “Mi Delirio” primer single de Anahi, tal parece que tendra un aire de construccion parecido al montado en Premios Juventud…

En el lugar de la Filmacion del video del primer single de Anahi “Mi Delirio”

Sajt RRpro je objavio sve informacije o Mi delirio world tour Anahi koja ce poceti u Brazilu novembra...mozete videti sve informacije datuma,vremena,mesta i prodaje karata u Brazilu,Sao Paulu,Riu,Porto Alegreu,ovde mozete videti http://www.anahi2009.com.br/
Nova slika Guillerma Rosasa na fb gde pokazuje lokaciju videa ''Mi Delirio'',prvog singl aAnahi koji ce imati slicnu konstrukciji kao na PJ
mesto snimanja
Anahi “Mi Delirio World Tour” Brasil 2009 2u5gx0x
Nazad na vrh Ići dole
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Anahi “Mi Delirio World Tour” Brasil 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi “Mi Delirio World Tour” Brasil 2009   Anahi “Mi Delirio World Tour” Brasil 2009 Icon_minitimeSub Okt 10, 2009 9:21 pm

jooj bre blago njima !! stw !!!! a owo za spot je extra mesto ..bice super sigurno !
Nazad na vrh Ići dole
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

Anahi “Mi Delirio World Tour” Brasil 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi “Mi Delirio World Tour” Brasil 2009   Anahi “Mi Delirio World Tour” Brasil 2009 Icon_minitimeNed Okt 11, 2009 10:51 pm

yaop extraaaaa
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
Rihannaholic
Admin <3
Admin
Rihannaholic


Број порука : 4559
Age : 27
Location : I live where the sky ends
Registration date : 25.07.2009

Anahi “Mi Delirio World Tour” Brasil 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi “Mi Delirio World Tour” Brasil 2009   Anahi “Mi Delirio World Tour” Brasil 2009 Icon_minitimeSre Okt 21, 2009 10:17 pm

Extraa
Nazad na vrh Ići dole
♥Ena♥
Moderat0r
Moderat0r
♥Ena♥


Број порука : 4009
Age : 29
Location : ~*~In My DrEaMs FiTh ThE oNe I lOvE~*~
Registration date : 14.10.2009

Anahi “Mi Delirio World Tour” Brasil 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi “Mi Delirio World Tour” Brasil 2009   Anahi “Mi Delirio World Tour” Brasil 2009 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:53 am

Kikica*Anny ::
jooj bre blago njima !! stw !!!! a owo za spot je extra mesto ..bice super sigurno !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Anahi “Mi Delirio World Tour” Brasil 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi “Mi Delirio World Tour” Brasil 2009   Anahi “Mi Delirio World Tour” Brasil 2009 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Anahi “Mi Delirio World Tour” Brasil 2009
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» NAJNOVIJE VESTI!!!! DVD Anahi-Mi Delirio World Tour 2010 Live In Serbia...Cooming Soon.
» Mi Delirio World Tour
» Mi Delirio World Tour, listo para arrancar!
» Anahi world tour ..IMPORTANTE !
» Anahi World Tour u oktobru!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: Anahi-
Skoči na: