:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kako se osecate ???

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Kako se osecate  ??? Empty
PočaljiNaslov: Kako se osecate ???   Kako se osecate  ??? Icon_minitimeNed Okt 04, 2009 7:27 pm

Pa morala sam da otworim owu temu , powodom dana Rbd-a ...danas je 5 godina , 5 prediwnih godina koje smo proweli sa Rbd-om ..kako se osecate ??
Nazad na vrh Ići dole
Rihannaholic
Admin <3
Admin
Rihannaholic


Број порука : 4559
Age : 27
Location : I live where the sky ends
Registration date : 25.07.2009

Kako se osecate  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se osecate ???   Kako se osecate  ??? Icon_minitimeNed Okt 04, 2009 9:05 pm

Ajjj nzm..osecana su mi pomesana...osecam ogromnu tugu jer su se raspali ali i pored toga sam sam na neki nacin srecna jer 5 godina je ta grupa bila zajedno...ljude koje sam volela kao ni jednog drugog pevaca ili kao ni jednu drugu grupu....uz njih i njihove pesme sam plakala,verovala,smejala se..igrala,pevala...cak i imala svoj bend sa drugaricama....to su bili njih sestoro:
MAITE,UCKER,DULCE,CHRIS,PONCHO,ANNIE...
nzm sta da kazem samo ogromna steta sto su se raspali.....stvarno nzm dodje mi da placem....i pored svega toga...secam se dana kada sam citala u Bravo clanak u kom pise da se zvanicno raspadaju...secam se razocaranje koje sam dozivela tada....ali ipak znam...osecam...da ce se mozda jednog dana ponovo spojiti i da ce ponovo nezamenjiva sestorka biti zajedno...zivim za taj dan....sve bih dala na ovome svetu da se ponovo spoje i budu jedna celina koja ce zauvek ostati u mojm srcu.....RBD..
Ja mislim da su te 5 godine bile najbolje godine u mom zivotu dosada..izdesavalo se mnogo ruznih stvari koje ne zelim da pamtim ali znam da sam uvek uz njih i uz njihove pesme bila jaca osoba...svaka njihova pesma ima znacenje za mene..i nzm da ne duzim vise... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad hjhjjyh hjhjjyh hjhjjyh hjhjjyh hjhjjyh hjhjjyh
SAMO HOCU DA SE VRATE U NASE ZIVOTE ISTO ONAKO KAO SU I USLI I DA PONOVO BUDU NA OKUPU!
Nazad na vrh Ići dole
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Kako se osecate  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se osecate ???   Kako se osecate  ??? Icon_minitimeNed Okt 04, 2009 9:33 pm

da Tinky slazem se sa tobom ...

Rbd je bio i bice zauwek u mom srcu upisan kao najbolji bend na swetu !! Naucili su me mnogim stwarima ...prwo se secam pocetka kada sam gledala seriju ..heh ..bila sam zaludjena , nisam propustala nijednu epizodu ... iz serije sam naucila da treba uwek biti dostojanstwn i uwek biti spreman da pomognes prijateljima ... onda se secam prwih pesama koje sam ja cula ... to su bile pesme koje su odmah izazwale neke emocije u meni ...onda su se redjale nowe i nowe pesme , albumii ...zatim pamtim kako sam stalno gledala njihowe koncerte i zelala sam da i ja budem prisutna na njihowom koncertu da osetim tu magiju , ta jaka osecanja koja bi sigurno izazwala razlicite reakcije ..i smeh , i plac , ubudjenje ..nznm ni ja ..ali sigurno bih taj dogadjaj pamtila celog ziwota ... kada bih bila tuzna, kada sam doziwela neka razocarenja uz njihowe pesme sam se opustala i razmisljala o swemu ... mislila sam na to kako su oni uwek bili snazni u swim situacijama i da takwa moram biti i ja ... secam se da sam stalno kupowala , swaki broj Brawa i TV Nowela ...citala sam nowosti o njima i lepila u swoju swesku .... onda su pocele price da ce se raspasti ...mislila sam da je to samo marketinski trik ..medjutim nije bilo takoo .zaista su se raspali ...to je bilo ogromno razocarenje za mene ..nisam mogla da werujem da se to desilo ..samo sam zelela da se probudim iz tog ruznog sna ..nikada nisam mislila da ce ljudi koji mi nisu deo porodice , da mogu toliko da mi znace ..da mi toliko nedostaju njihowi saweti , njihowe pesme ..SWE ! iako su se raspali u mom srcu RBD uwek ima posebno mesto ..i to mesto ce zauwek imati ...swi oni su se sada poswetili swojim karijerima ..zelim im swu srecu ...ali nije wise nishta isto ..ali bar su nam ostala nasa secanja ..mi i dalje werujemo u njih ...pruzamo im podrsku i znamo swe najnowije westi o njima ...i tako ce uwek i biti ..ja i dalje mislim da ce se jednoga dana opet sastawiti ..da ce doneti najwecu radost u ziwote mnogih fanowa sirom sweta ..i to ce se i desiti ! naucili su nas da werujemo uwek , pa cak i u ono nemoguce ..nada se poslednja gubi !

da ne duzim josh wishe ...Proweli smo 5 prediwnih godina uz nase idole ...5 godina koje cemo uwek pamtiti ...i to ce zauwek ostati u nasim srcima ...nasa istorija i istorija Rbd-a se nikada nece zawrsiti !!! Mi to necemo dozwoliti !!

ZIWELA GENERACIJA REBELDE .... !!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Rihannaholic
Admin <3
Admin
Rihannaholic


Број порука : 4559
Age : 27
Location : I live where the sky ends
Registration date : 25.07.2009

Kako se osecate  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se osecate ???   Kako se osecate  ??? Icon_minitimeNed Okt 04, 2009 9:43 pm

Tako je bebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Slazem se sa tobom!!!!!!!!!!!!!!!
RBD ZAUVEK!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
roberta_bg
~`Pocinjesx da ih volisx`~
~`Pocinjesx da ih volisx`~
roberta_bg


Број порука : 747
Registration date : 30.08.2009

Kako se osecate  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se osecate ???   Kako se osecate  ??? Icon_minitimeNed Okt 04, 2009 9:49 pm

nzm....stvarno kad bi pisla bilo bi do do sutra..jednostavno sam nekako i tuzna zbog svega da se raspadnu tj posle svega....a bili su najbolja grupa...toliko sam ih volela....i dalje ih volim...ali oni vise nisu zajedno....nikog nisam niti cu voleti kao njih....najvise bi se volela da se ponovo spoje a i bilo bi najbolje da se nisu ni rastali....
Nazad na vrh Ići dole
~*♥ Los A ♥*~ 4ewer...♥
~!Pocinjesx da ih wolisx!~
~!Pocinjesx da ih wolisx!~
~*♥ Los A ♥*~ 4ewer...♥


Број порука : 542
Age : 29
Location : Sa Anny y Ponchom na pustom ostrwu!
Registration date : 19.06.2009

Kako se osecate  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se osecate ???   Kako se osecate  ??? Icon_minitimeNed Okt 04, 2009 10:13 pm

Kikica*Anny ::
da Tinky slazem se sa tobom ...

Rbd je bio i bice zauwek u mom srcu upisan kao najbolji bend na swetu !! Naucili su me mnogim stwarima ...prwo se secam pocetka kada sam gledala seriju ..heh ..bila sam zaludjena , nisam propustala nijednu epizodu ... iz serije sam naucila da treba uwek biti dostojanstwn i uwek biti spreman da pomognes prijateljima ... onda se secam prwih pesama koje sam ja cula ... to su bile pesme koje su odmah izazwale neke emocije u meni ...onda su se redjale nowe i nowe pesme , albumii ...zatim pamtim kako sam stalno gledala njihowe koncerte i zelala sam da i ja budem prisutna na njihowom koncertu da osetim tu magiju , ta jaka osecanja koja bi sigurno izazwala razlicite reakcije ..i smeh , i plac , ubudjenje ..nznm ni ja ..ali sigurno bih taj dogadjaj pamtila celog ziwota ... kada bih bila tuzna, kada sam doziwela neka razocarenja uz njihowe pesme sam se opustala i razmisljala o swemu ... mislila sam na to kako su oni uwek bili snazni u swim situacijama i da takwa moram biti i ja ... secam se da sam stalno kupowala , swaki broj Brawa i TV Nowela ...citala sam nowosti o njima i lepila u swoju swesku .... onda su pocele price da ce se raspasti ...mislila sam da je to samo marketinski trik ..medjutim nije bilo takoo .zaista su se raspali ...to je bilo ogromno razocarenje za mene ..nisam mogla da werujem da se to desilo ..samo sam zelela da se probudim iz tog ruznog sna ..nikada nisam mislila da ce ljudi koji mi nisu deo porodice , da mogu toliko da mi znace ..da mi toliko nedostaju njihowi saweti , njihowe pesme ..SWE ! iako su se raspali u mom srcu RBD uwek ima posebno mesto ..i to mesto ce zauwek imati ...swi oni su se sada poswetili swojim karijerima ..zelim im swu srecu ...ali nije wise nishta isto ..ali bar su nam ostala nasa secanja ..mi i dalje werujemo u njih ...pruzamo im podrsku i znamo swe najnowije westi o njima ...i tako ce uwek i biti ..ja i dalje mislim da ce se jednoga dana opet sastawiti ..da ce doneti najwecu radost u ziwote mnogih fanowa sirom sweta ..i to ce se i desiti ! naucili su nas da werujemo uwek , pa cak i u ono nemoguce ..nada se poslednja gubi !

da ne duzim josh wishe ...Proweli smo 5 prediwnih godina uz nase idole ...5 godina koje cemo uwek pamtiti ...i to ce zauwek ostati u nasim srcima ...nasa istorija i istorija Rbd-a se nikada nece zawrsiti !!! Mi to necemo dozwoliti !!

ZIWELA GENERACIJA REBELDE .... !!!!!!!!!!!!!!!!

Slazem se sa tobom u swemu!!! RBD JE NESTO STO NIKADA U ZIWOTU NECU ZABORAWITI!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Kako se osecate  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se osecate ???   Kako se osecate  ??? Icon_minitimeNed Okt 04, 2009 10:26 pm

da ..i moram da dodam josh par reci za owu sestorku koja nas je dowela u swet magije ..

Anahi mi amor : Ti si jedna toliko osecajna osoba koju toliko wolim ..ti si moj idol ...ti si neshto posebno na celom owom swetu ..u mom ziwotu ...to si jedna prelepa , talentowana i uspesna osoba i istowremeno osecajna , hrabra i dostojanstwena dewojka ..

Dulce mi hadita : prawi borac , prawi buntownik ...naucila nas je da uwek treba da priznamo swoje greske ma koliko nam to bilo tesko , ma koliko mi bili twrdoglawi ...takodje jedna diwana , jako lepa i spolja i iznutra ....

Ponchooo mi bebeeeee : koliko te samo wolim ..twojim okicama i osmehu niko ne moze odoleti ...ti si nas naucio prawim wrednostima u ziwotu ...

Maite ayy mi angelitoo : jedno predopro , premedeno stworenje ...osoba od koje smo naucili da treba da pazimo da ne powredjujemo ljude oko sebe , da uwek budemo tu za porodicu i prijatelje ...

Chris mi Pollitoo : takodje diwna osoba , iskrena i osecajna..imao je hrabrosti da mnoge stwari podeli sa swojim fanowima ...swe reci hwale za njega ... bio je najweci saljiwdzija , uwek je imao smisla za humor ...

Ucker mi chiqito lindooo : sta reci za Uckersiita ..medenko mawi , jako dobar , druzeljubiw ..ma swe najjjj .. naucio nas je da se borimo protiw neprawde i da uwek radimo ono za sta mislimo da je prawilno ...

24.10.2004 dan kada je nastao bend Rbd , kada su nas Annie , Ucker , Chris,May ,Dulce i Poncho uweli u nas magicni swet .... !!!!!

I JOSH JEDNOM : LA VIVA GENERATION RBD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
~*♥ Los A ♥*~ 4ewer...♥
~!Pocinjesx da ih wolisx!~
~!Pocinjesx da ih wolisx!~
~*♥ Los A ♥*~ 4ewer...♥


Број порука : 542
Age : 29
Location : Sa Anny y Ponchom na pustom ostrwu!
Registration date : 19.06.2009

Kako se osecate  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se osecate ???   Kako se osecate  ??? Icon_minitimeNed Okt 04, 2009 10:50 pm

I LOVE RBD I LOVE RBD
I LOVE RBD I LOVE RBD
I LOVE RBD I LOVE RBD
I LOVE RBD I LOVE RBD
I LOVE RBD I LOVE RBD
I LOVE RBD I LOVE RBD
I LOVE RBD I LOVE RBD
I LOVE RBD I LOVE RBD
I LOVE RBD I LOVE RBD
I LOVE RBD I LOVE RBD
I LOVE RBD I LOVE RBD!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

Kako se osecate  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se osecate ???   Kako se osecate  ??? Icon_minitimePon Okt 05, 2009 9:15 pm

Kikica*Anny ::
da Tinky slazem se sa tobom ...

Rbd je bio i bice zauwek u mom srcu upisan kao najbolji bend na swetu !! Naucili su me mnogim stwarima ...prwo se secam pocetka kada sam gledala seriju ..heh ..bila sam zaludjena , nisam propustala nijednu epizodu ... iz serije sam naucila da treba uwek biti dostojanstwn i uwek biti spreman da pomognes prijateljima ... onda se secam prwih pesama koje sam ja cula ... to su bile pesme koje su odmah izazwale neke emocije u meni ...onda su se redjale nowe i nowe pesme , albumii ...zatim pamtim kako sam stalno gledala njihowe koncerte i zelala sam da i ja budem prisutna na njihowom koncertu da osetim tu magiju , ta jaka osecanja koja bi sigurno izazwala razlicite reakcije ..i smeh , i plac , ubudjenje ..nznm ni ja ..ali sigurno bih taj dogadjaj pamtila celog ziwota ... kada bih bila tuzna, kada sam doziwela neka razocarenja uz njihowe pesme sam se opustala i razmisljala o swemu ... mislila sam na to kako su oni uwek bili snazni u swim situacijama i da takwa moram biti i ja ... secam se da sam stalno kupowala , swaki broj Brawa i TV Nowela ...citala sam nowosti o njima i lepila u swoju swesku .... onda su pocele price da ce se raspasti ...mislila sam da je to samo marketinski trik ..medjutim nije bilo takoo .zaista su se raspali ...to je bilo ogromno razocarenje za mene ..nisam mogla da werujem da se to desilo ..samo sam zelela da se probudim iz tog ruznog sna ..nikada nisam mislila da ce ljudi koji mi nisu deo porodice , da mogu toliko da mi znace ..da mi toliko nedostaju njihowi saweti , njihowe pesme ..SWE ! iako su se raspali u mom srcu RBD uwek ima posebno mesto ..i to mesto ce zauwek imati ...swi oni su se sada poswetili swojim karijerima ..zelim im swu srecu ...ali nije wise nishta isto ..ali bar su nam ostala nasa secanja ..mi i dalje werujemo u njih ...pruzamo im podrsku i znamo swe najnowije westi o njima ...i tako ce uwek i biti ..ja i dalje mislim da ce se jednoga dana opet sastawiti ..da ce doneti najwecu radost u ziwote mnogih fanowa sirom sweta ..i to ce se i desiti ! naucili su nas da werujemo uwek , pa cak i u ono nemoguce ..nada se poslednja gubi !

da ne duzim josh wishe ...Proweli smo 5 prediwnih godina uz nase idole ...5 godina koje cemo uwek pamtiti ...i to ce zauwek ostati u nasim srcima ...nasa istorija i istorija Rbd-a se nikada nece zawrsiti !!! Mi to necemo dozwoliti !!

ZIWELA GENERACIJA REBELDE .... !!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
Sponsored content





Kako se osecate  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se osecate ???   Kako se osecate  ??? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako se osecate ???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako se osecate trenutno??
» kako je slatka
» Kako vam zvoni fon?
» Kako da skinem PS
» Pogledajte kako jadnici,ponizavaju Anahi!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: RBD-
Skoči na: