:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Chrisow Pocket Show u Brauili je bio fenomenalan

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Chrisow Pocket Show u Brauili je bio fenomenalan Empty
PočaljiNaslov: Chrisow Pocket Show u Brauili je bio fenomenalan   Chrisow Pocket Show u Brauili je bio fenomenalan Icon_minitimeNed Okt 04, 2009 2:08 pm

El ahora solista, Christian Chavez causo sensacion en Brasil. Tuvo conciertos en las siguientes cuidades: Sao Paulo, Curitiba, Porto Alegre, Rio de Janeiro, y Brasilia.

El pubilico estuvo euforico, gritando y cantando todas sus canciones. Sus fans lloraban y le gritaban "Christian Eu Te Amo!" (yo te amo) durante la presentacion. Su hermana, Jazmin y su Mama, Oliva viajaron con el a Brasil, sus fans las adoran igual que a Christian y le gritaban “Oliva Eu Te Amo” (Oliva yo te amo).

Tanta era la emocion que sus fanaticos le transmitian, que en su presentacion final, Christian sorprendio a todos cuando se ropio su camiseta y mostro sus abdominales.

Sus fans tambien tuvieron la oportunidad de realizar su sueno y conocer a Christian en persona. El se porto igual de amable con el primer fan que entro hasta el ultimo fan, sin importarle la cantidad de fans que esperaban verlo. Antes de que sus fanaticos se tomaran una foto con el, Christian les decia “beijo para mim” (beso para mi) y se tomaban un foto dandole un beso a Christian en la mejia. Algunos fanaticos aforunados tuvieron la oportunidad de convivir con el y el les contesto sus preguntas durante un almuerzo con ellos.

La gira fue un exito y Brasil espera su regreso con los brazos abiertos. La proxima presentacion de Christian sera en USA, el le abrira el concierto a Gloria Trevi en Texas

------------------------------------------------------------------------------
Sada je solista Christian Chavez izazwao sensaziju u Brazilu..Imao je koncerte u sledetjim gradowima:Sao Paulo, Curitiba, Porto Alegre, Rio de Janeiro, y Brasilia.

Pubilka je bila euforica(ne znam sta to znatji)wikala je i pewala njegowe pesme.
Fanowi su plakali i wikali:Christian Eu Te Amo(Christian wolim te)na nastupima..
Njegowa sestra Jazmin i njegowa mama,Olivia ishle su se njim u Brazil,njegowi fanowi ih obozawaju isto koliko i Christiana wikali su:Olivia Eu Te Amo(olivia wolim te)

Tolika je bila emocija fanowima da su je premneili na kraju prestawljanje,Christian je okoptjao swoju koshulju i pokazao swoje trbusnjake..xD

Swoji fanowi su ostwarili swoj san i upoznali chrisa,kao osobu
On se ponashao isto sa prwim fanowim koji je ushao isto tako i sa zadnjim..
Pre nego stho su se slikali sa njim chris je rekao"Jedan poljubac za mene"slikali su se na slikama gde ih chrs u obraze..(tako nesh )
Neki fanowi su imali priliku da wetjeraju sa njim i da im on odgowori na pitanja

Turneja je bila uspeh u brazilu.i otjekuju powratak sa rashirenim rukama.Sledetja prezentacija tje biti u USA,i otworitje koncert Glorije Trevi u Texasu



kredit : http://www.rebeldemaniasr.com
Nazad na vrh Ići dole
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

Chrisow Pocket Show u Brauili je bio fenomenalan Empty
PočaljiNaslov: Re: Chrisow Pocket Show u Brauili je bio fenomenalan   Chrisow Pocket Show u Brauili je bio fenomenalan Icon_minitimeNed Okt 04, 2009 2:35 pm

ni nesumnjamm u to Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Chrisow Pocket Show u Brauili je bio fenomenalan Empty
PočaljiNaslov: Re: Chrisow Pocket Show u Brauili je bio fenomenalan   Chrisow Pocket Show u Brauili je bio fenomenalan Icon_minitimeNed Okt 04, 2009 3:07 pm

ni ja ...i bas mi je drago zbog Chrisa ...samo tako nastawi Chris !! i mi te cekamo ..
Nazad na vrh Ići dole
roberta_bg
~`Pocinjesx da ih volisx`~
~`Pocinjesx da ih volisx`~
roberta_bg


Број порука : 747
Registration date : 30.08.2009

Chrisow Pocket Show u Brauili je bio fenomenalan Empty
PočaljiNaslov: Re: Chrisow Pocket Show u Brauili je bio fenomenalan   Chrisow Pocket Show u Brauili je bio fenomenalan Icon_minitimeNed Okt 04, 2009 4:36 pm

Kikica*Anny ::
ni ja ...i bas mi je drago zbog Chrisa ...samo tako nastawi Chris !! i mi te cekamo ..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Chrisow Pocket Show u Brauili je bio fenomenalan Empty
PočaljiNaslov: Re: Chrisow Pocket Show u Brauili je bio fenomenalan   Chrisow Pocket Show u Brauili je bio fenomenalan Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Chrisow Pocket Show u Brauili je bio fenomenalan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Anahi pocket show y en DVD
» Anny pocket show u Brazilu od 7-15 awgusta
» Chrisow album u januaru
» Poncho kriw za Chrisow razwod ??!!
» Cristina Show

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: RBD :: Cristian-
Skoči na: