:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ~ Mio o tuyo ~

Ići dole 
AutorPoruka
DiVa
~!Misisx da je Los A naj trauma!~
~!Misisx da je Los A naj trauma!~
DiVa


Број порука : 1089
Age : 30
Location : Sama .. u ovom okrutnom svetu..punom lazi i prevara
Registration date : 26.04.2009

~ Mio o tuyo ~ Empty
PočaljiNaslov: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ Icon_minitimePon Avg 24, 2009 8:58 pm

https://2img.net/h/oi29.tinypic.com/317jqtt.gif

Moje ili tvoje???


Zivot vam se promenio.
Dobijate priliku da uzmete mnogo novca.
Ali u zamenu za nesto drugo....
Da li to prihvatate?
Da li je to ono sto zelite?
Da li se prepustate igri i izazovu?
Da li vam zaista treba novac ili to cinite zbog osobe koja ce vam pomoci da upoznate
LJUBAV!!!!!????

http://republika.pl/blog_hi_4475183/6960991/sz/dulcemaria5rd.jpg
Dulce Maria Linares Robles

https://2img.net/r/ihimizer/img231/343/chriszu7.jpg
Cristofer Uckerman

http://files.nireblog.com/blogs1/ledc/files/poncho.jpg
Alfonso Robles

http://img.timeinc.net/pespanol/i/galeria/2008/junio/daniela_romo_alborada.jpg
Rebeka Linares

https://2img.net/h/oi32.tinypic.com/e84eqg.jpg
Anabela De Montero (Bela)

http://www.esmas.com/galeria/fotos/2007/2/2007141127321171474052.jpg
Izabela Rejes

http://www.esmas.com/galeria/fotos/2007/5/200721421521178133712.jpg
Kristobal Baros

http://www.esmas.com/galeria/fotos/2008/4/200821832321207182752.jpg
Lorena Lopez
Nazad na vrh Ići dole
DiVa
~!Misisx da je Los A naj trauma!~
~!Misisx da je Los A naj trauma!~
DiVa


Број порука : 1089
Age : 30
Location : Sama .. u ovom okrutnom svetu..punom lazi i prevara
Registration date : 26.04.2009

~ Mio o tuyo ~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ Icon_minitimePon Avg 24, 2009 8:59 pm

Capitulo 1
U kolima
Bela: Sta uopste sada hoce ta zena?
Ucker: nemam pojma
Bela: Nisi odusevljen sto idemo tamo, zar ne?
Ucker: iskreno ne, poslednji put sam bio na tom imanju kad mi je otac umro
Bela: Nikada nisi voleo njegovu zenu
Ucker: bila mi je draga....nikada nisam mogao da se pomirim sa smrcu moje majke i sa ocevom odlukom da se ponovo ozeni....
Bela: Ali on je nju voleo...ti si to znao
Ucker: Znam, zato sam i pristao da zivim tamo sa njima...sve dok nije umro...bio je bolestan...znas i sama, provodila si svoje vreme tamo.
Bela: Da..dosta vremena...kada se samo setim... Nikada nisi upoznao njenu cerku? Iz prvog braka, mislim?
Ucker: ne...ali znao sam da je bila udata pre braka sa mojim ocem....zasto pitas?
Bela: ne razmem zasto su nas zvali?
Ucker: ni ja
Bela: da li je ona insistirala na tome?
Ucker: ko? Mislis njena cerka?
Bela: da
Ucker: ne verujem....nije bila na tom imanju petnaest godina...tada se njena majka razvela i udala za mog oca....sto znaci da je ona napustila imanje bas tada ...zasto bi bas sada dosla na imanje?

U Avionu
Dulce: ne mogu da verujem da si insistirao da krenemo avionom
Alfonso: brze cemo stici draga...jos nekoliko minuta
Dulce: ali mogli smo kolima...da uzivamo u prirodi
Alfonso: nagledacemo se prirode tamo duso...ko zna koliko cemo ostati...zasto te je uospte i zvala sada? Posle toliko godina?
Dulce: nije zvala ona, vec kristobal..rekla sam ti
Alfonso: isto je...on joj je veran kao pas...
Dulce: on je samo sluga...radi za nju od kad je ziva...
Alfonso: ko je uospte tamo pored kristobala?
Dulce: Izabela Rejes...secas je se?
Alfonso: da...ona mala...koja se mota oko tvoje majke vec nekoliko godina
Dulce: pravi joj drustvo u kuci.....i kuvarica...Lorena Rejes
Alfonso: da..secam je se...njena majka...je bila u dobrim odnosima sa tvojom majkom jel tako?
Dulce: da...radila je za nju, a sada Lorena radi za moju majku
Alfonso: da...secam se toga....
Dulce: stizemo uskoro
Alfonso: zoves ih svake nedelje da pitas za majku...sta sada hoce?
Dulce: volela bih da znam....

Za to vreme na imanju
U kuhinji
Lorena: zasto dolaze!
Kristobal: Gospodja je naredila da ih pozovem
Lorena: prokleti bili...zasto jednostavno ne nastave da zive tamo gde su dosad ziveli nego sada dolaze ovde!
Kristobal: Gospodja zeli da budu ovde kad...
Lorena: Gluposti! Ona zeli...ona je luda! Sada dolaze..sada kada ona umire!
Kristobal: prestani!
Lorena: zasto?! Mislis da sam glupa...zaboga...dolaze sada kada znaju da ce doci do novca...do bogatsva....ona...Dulce Maria Linares....mala, ali lukava...njen savrsen muz Alfonso Robles....predivnog li para...jedva cekaju da matora umre i da uzmu bogatsvo u svoje ruke...on...Cristofer Uckerman...sin njenog nekadasnjeg muza...jadnog coveka...ona...lakomislena plavusa...Anabela De Montero...
Kristobel: To nije nasa stvar
Lorena: Mislis da ces ostati ovde kada oni dodju..kad sve pripadne njima..i dodje u njihove ruke...
Kristobal: ne razmisljaj sad o tome
Lorena: A ona tracara Izabela...i ona je tu...posmatra svojim okom sta moze da ugrabi...
Kristobal: lorena, bolje nastavi da sredjujes salon....i zaboravi te tvoje misli
Lorena: Videces krisobale....nastace nesreca....kada svi dodju...kada Dulce Maria Linares, Alfonso Robles, Cristofer Uckerman i Anabela De Montero kroce u ovu kucu...i dovuku sa sobom ostatak familije...nastace tragedija
Nazad na vrh Ići dole
DiVa
~!Misisx da je Los A naj trauma!~
~!Misisx da je Los A naj trauma!~
DiVa


Број порука : 1089
Age : 30
Location : Sama .. u ovom okrutnom svetu..punom lazi i prevara
Registration date : 26.04.2009

~ Mio o tuyo ~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ Icon_minitimePon Avg 24, 2009 9:00 pm

Zaboravila sam da napomene da je Bela, ustvari skraceno od Anabela, da ne pomislite da je Izabela

Posle nekoliko sati Dulce se nalazila ispred svog nekadasnjeg doma. Osetila je kako je preplavljuju emocije i kako bi zelela da nikada nije odavde otisla
http://z.about.com/d/architecture/1/0/L/n/JohnstownCastle55843220.jpg

Dulce: ah....zaboravila sam kako je ovde predivno i kako sve izgleda savrseno
Alfonso je pogledao namrsten dok je razgledao kucu sa gadjenjem
Alfonso: ma...stara kucerina...samo sto se ne raspandne....
Dulce: ne pricaj tako...znas da me za ovo mesto vezuje previse uspomena
Alfonso: ali to je glupost mila...ne razmem zasto tvoja mama ne dodje da zivi u gradu...i ode iz ovde nedodjije
Dulce: ona voli ovaj vazduh..i u pravu je ..,.zasto bi zivela okruzena bukom ako moze da zivi ovde...
Alfonso: znas da bi bilo dobro kad bi otisla odavde .....jer bismo onda ti i ja mogli...
Dulce: necu da razgovaram o tome
Alfonso je pogledao preko ramena i okrenuo ocima. Znao je da sada mora da ucuti.

Oboje su otisli do svoje sobe i raspakovali stvari. Alfonso je otisao da obidje imanje dok je Dulce odlucila da poseti majku...priblizila se njenim vratima i lagano pokucala
Dulce: mama?
Rebeka: udji...udji Dulce Maria
Dulce je usla i prisla joj je ne bi li je videla malo bolje..izgledala je staro i bolesno...mogla je da primeti bore oko njenih ociju i neverovatnu tugu u njenom pogledu. Sela je na fotelji pored njenog kreveta
Dulce: kako si mama?
Rebeka: zaista te zanima draga?
Dulce: mama..ne pocinji...
Rebeka: ...nego...kazi mi ..gde je tvoj sebicni muz...Alfonso Robles?
Dulce: otisao je da obidje imanje
Anastasia: ne moze da saceka da ja umrem pa da onda razmislja za koliko ce novca da ga proda?
Dulce: Mama, prestani
Rebeka: kako si mogla da se udas za tako oholog i groznog coveka...ali ne brini draga moja...uskoro ces ponovo moci da dises...
Dulce: sta to treba da znaci?
Rebeka: videces mila...videces...
Dulce: mama, zasto si trazila da dodjemo? Sta se dogadja?
Rebeka nije stigla da joj odgovori jer je prekinuo zvuk kola
Dulce je cula kristobalov glas kako ljubazno pozdravlja nekoga. Neku zenu...pomalo krestavog glasa i jedan veoma ozbiljan dubok glas
Rebeka: izgleda da su pristigli i oni
Dulce: oni?
Rebeka je okrenula glavu prema prozoru i zatvorila oci. Dulce je shvatila da odbija da razgovara sa njom tako da je odlucila da sama ispita ko je dosao. Izasla je iz sobe i krenula dole prema dnevnom boravku...u trenutku kada je sisla na vratima je stojala jedna devojka koja je naterla da se duboko zagleda u njene oci
http://img.timeinc.net/pespanol/i/ultimo/2009/marzo/anahi_031209_300.jpg
..te oci..taj pogled...bio joj je poznat...pokusavala je da vrati film svog detinjstva unazad i priseti se...ali nije uspela..ali jedno je bilo sigurno...znala je tu devojku od negde...
Priblizila joj se i cekala da ona progovori.
Bela*: to je ona..mora da bude ona...te njene oci nikada necu zaboraviti....
Bela: Dulce Maria?
Dulce je malo bolje zagledala i sada kada je cula bolje taj glas, setila se...setila se nje....to je ona..mala Bela...
Dulce: Anabela De Montero?
Bela: ja sam...
Obe su se gledale jer nisi mogle da veruje da se posle toliko godina ponovo vide. To je ona. Stoji ispred nje. Njihovu tisinu prekinuo je dubok glas. Dulce je odmah usmerila svoj pogled ka toj osobi. To je bio on.

Ucker: bela, parkirao sam kola iza...
Ali kada je video da Bela stoji pored neke devojke...jako lepe devojke..zastao je
Bela: Dodji da vas upoznam...Dulce..ovo je Cristofer Uckerman, ucker....ovo je
Dulce: ...Dulce Maria Linares Robles
Ucker je ispruzio ruku prema njenoj, uzeo njenu ruku u svoju i prineo svojim usnama. Dulce je bila van sebe...zaboga..da li ovo jos postoji..da muskarac poljubi nekoj devojci ruku...osetila je njegove usne na svojoj ruci sto je ucinilo da joj se celo telo najezi.

Sa druge strane Rebeka je stojala na spratu i posmtrala ih. Njen pogled bio je u njihovom pravcu, a njene misli malo dalje...to je to. Sada su tu, njih dvoje zajedno..i njen plan mogao je da pocne.
Nazad na vrh Ići dole
DiVa
~!Misisx da je Los A naj trauma!~
~!Misisx da je Los A naj trauma!~
DiVa


Број порука : 1089
Age : 30
Location : Sama .. u ovom okrutnom svetu..punom lazi i prevara
Registration date : 26.04.2009

~ Mio o tuyo ~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ Icon_minitimePon Avg 24, 2009 9:01 pm

Capitulo 2
Bilo je kasnije popodne. Vec je padao mrak i po neka zvezda izlazila je na nebu. Sedela je na klupi ispred ulaska u kucu...u ruci je drzala casu vina i polako uzivala u njemu...ni jedan gutljaj koji je popila nije bio onako sladak kao njegove usne...koje je osetila na svojoj ruci ovo popodne. To je zaista bio on...Cristofer..nalazio se tu...sa njom..u istoj kuci...iako je bila na svezem vazduhu nije mogla da nadje razumno resenje zbog koga su svi na okupu...mirno je posmatrala jezero ispred sebe kada je osetila necije prisustvo iza....okrenula je glavu i ugledala nju
Bela: vece je predvino...mirno kao...
Dulce: ..nekada...
Bela joj se priblizila i sela pored nje
Bela: ne mogu da verujem da smo opet ovde...(cekala je da dulce nesto kaze ali to se nije dogodilo..zato je odlucila da ona pokrene razgovor)...zasto si otisla Dulce? Zasto si sve ovo ostavila?
Dulce: ne zelim da pricam o tome
Bela: Promenila si se...nisi vise ista ka pre...secas li se? Secas se kako smo provodile nase vreme na ovom imanju...ti svega pet godina..a ja samo malo starija...trcale smo po livadama i sumama...lezale pored jezera i gledale zvezde svake noci...ocekujuci princa na belom konju...
Dulce: nemoj vise Bela..
Bela: nedostaje ti zar ne? On te ne razume...Alfonso...
Dulce: on nema veze sa tim...vec on....Cristofer
Bela: otisla si zbog njega?
Dulce: bila sam ovde do moje pete godine....moja majka je jos uvek bila u braku sa mojim ocem...bilo je divno..znas Bela...bila si ovde...tvoja mama je radila za moju mamu...a onda se dogodilo..moj otac je umro...a moja majka, rebeka, je odlucila da se ponovo uda..za Cristoferovog oca...oni su dosli da zive ovde.....nisam sebe vise nalazila u ovoj kuci...osecala sam se kao tudjin..da mi nista ne pripada...moje detinjstvo se tu zavrsilo...i dan danas se kajem sto sa otisala...
Bela: on nije los Dulce...on je predivan...
Dulce: izmedju vas...vi...ste...
Bela: a ne, ne....samo prijatelji...iz detinjstva..kao ti i ja...Ja sam ostala ovde kad su se doselili...moja majka je i dalje radila...on i ja smo se dobro zdruzili...on je tada imao osam godina...stariji od tebe svega tri, a od mene dve godine..prelepo smo se druzili...kao i danas...
Njihov razgovor prekinlo je zvono koje je oglasilo pocetak vecere...obe su se nadale da ce sada napokon saznati sta rade..na ovom imanju posle toliko godina

Usle su u trpezariju gde su vec bili Cristofer i Alfonso i jeli kolacice koji su se nalazili na centru stola. Sele su pored njih
Alfonso: Dobro si draga? Izgledas...umorno...
Dulce: nije mi nista...
Bela: kad bi nam neko rekao sta trazimo ovde...
Izabela: ja cu draga, preuzeti tu ulogu...
https://2img.net/h/oi29.tinypic.com/30j7db7.jpg
Dulce: izabela...
Izabela: dobro vece svima..i dobro dosli na ovo divno imanje..ponovo...Lorena, donesi veceru...li je neko za kafu?
Alfonso: mani nas kafe izabela, vec nam reci svrhu ovoga
Ucker: ne razumem zasto sam dosao! Sta hocete od mene!
Dulce: Izabela, molim te...
Izabela: polako..smirite se..noc je duga...
Cim se Lorena uputila prema kuhinji...Izabela je sela na celo stola i pocela da prica...
Izabela: moram proznati da mi nikako ne odgovara sto moram da budem ja koja ce vam vo sopstiti, ali tako je Rebeka zelela.
Rebeka je bolesna...ozbiljno bolesna...ona ustvari umire...
Dulce je slusala i gledala u nju bledo. Kako to misli umire? Niko joj to nije rekao...oci su joj se napunile suzama..
Izabela: Ona umire...pre nekoliko meseci su ljoj ekari otkrili tumor na mozgu...i rekli da su sad vec u pitanju dani..a mozda i sati...ona zeli da budete ovde kada se to dogodi i da prisustvujete citanju testamena.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





~ Mio o tuyo ~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
~ Mio o tuyo ~
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: -Chat- :: Chat :: Web Novele-
Skoči na: