:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Poruke od Chrisa za ostale clanowe Rbd-a

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Poruke od Chrisa za ostale clanowe Rbd-a Empty
PočaljiNaslov: Poruke od Chrisa za ostale clanowe Rbd-a   Poruke od Chrisa za ostale clanowe Rbd-a Icon_minitimeUto Avg 18, 2009 4:10 pm

Mai eres mi vida mi angel te amo , Ucker mi hermano te quiero cañon , Poncho mi guey contigo comparti cosas que nunk hubiera compartido con alguien te quiero, Dul mi estrellita hermosa te amo,mi Any mi tinker preciosa te amo bb ...... en estos 4 años tuve la oportunidad de conocer 6 maravillosos seres Any, Poncho, Dul, Ucker, Mai y Pedro mis 5 hermanos y mi segundo papa mi banda catire Charly, Bicho, Guido, Eddy, Gonzalo

Mai ti si moj zivot,moj andjeo,volim te,Ucker moj brat volim te,Poncho,s tobom sam podelio stvari koje nikada ne bi podelio s nekim,volim te,Dul moja prelepa zvezda,volim te,Any moja lepa zvonchic volim te bb......za ove 4 godine imao sam priliku da upoznam 6 divnih ljudi Any, Poncho, Dul, Ucker, Mai y Pedro,mojih 5 5 braca i mog drugog tatu,moja banda Charly, Bicho, Guido, Eddy, Gonzalo
EMDVS
Nazad na vrh Ići dole
Rihannaholic
Admin <3
Admin
Rihannaholic


Број порука : 4559
Age : 27
Location : I live where the sky ends
Registration date : 25.07.2009

Poruke od Chrisa za ostale clanowe Rbd-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke od Chrisa za ostale clanowe Rbd-a   Poruke od Chrisa za ostale clanowe Rbd-a Icon_minitimeUto Avg 18, 2009 4:13 pm

Jao......place mi se.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
AAAAAA!!!!!!Zasto su morali da se raspadnu..jos ne mogu da prezalim to...kako je lepo to od njega...
Nazad na vrh Ići dole
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Poruke od Chrisa za ostale clanowe Rbd-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke od Chrisa za ostale clanowe Rbd-a   Poruke od Chrisa za ostale clanowe Rbd-a Icon_minitimeUto Avg 18, 2009 4:16 pm

sadsadsad sadsadsad sadsadsad kako je diwnoooo owo rekao ...aaaaaaa ni ja ne mogu da prezalim josh sto su se raspali ....
Nazad na vrh Ići dole
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

Poruke od Chrisa za ostale clanowe Rbd-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke od Chrisa za ostale clanowe Rbd-a   Poruke od Chrisa za ostale clanowe Rbd-a Icon_minitimeUto Avg 18, 2009 8:12 pm

Tinkerbell ::
Jao......place mi se.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
AAAAAA!!!!!!Zasto su morali da se raspadnu..jos ne mogu da prezalim to...kako je lepo to od njega...

aaaa nemoguce da je owo kraj ne zelim da se owo zawrsiiii
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
Sponsored content





Poruke od Chrisa za ostale clanowe Rbd-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke od Chrisa za ostale clanowe Rbd-a   Poruke od Chrisa za ostale clanowe Rbd-a Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Poruke od Chrisa za ostale clanowe Rbd-a
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Poruka Chrisa za ostale clanove RBD-a!
» Poruke na face-u , twitteru , poruke na uniju ....
» Mai zaskochila Chrisa
» Pozdravi od Chrisa za fanowe
» Poruke sa Face-a , twitteraa ...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: RBD :: Cristian-
Skoči na: