:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Anahi na 4 mestu za nabolju frizuru na PJ ,,,

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Anahi na 4 mestu za nabolju frizuru na PJ ,,, Empty
PočaljiNaslov: Anahi na 4 mestu za nabolju frizuru na PJ ,,,   Anahi na 4 mestu za nabolju frizuru na PJ ,,, Icon_minitimeSre Avg 05, 2009 5:59 pm

Web site(sajt) poznatog casopisa People u Spaniji realizovao je takicenje za najbolju frizuru 2009. Ex clanica RBD-a Anahi prisustvovala je kao jedna od najboljih za svoju kosu na Premios Juvented,gde je predstavila svoj prvi sing ,,Mi delirio"


1.Jacqueline Bracamontes
2.Angelina Jolie
3.Paulina Rubio
4.Anahi Pundje su jedan od trendova frizura u ovim danima..Ex RBD clanica je imala labavu pundju na njen dolazak na Premios Juvented..ovaj stil frizure je najbolji izbor za asimetrinu haljinu.
5.Thalia
6.Maite Perroni
7.Gloria Trevi
8.Fanny Lu
9.Ninel Conde
10.Jessica Alba

Osim toga People en Espana je realizovao to na Premios Juvented i Anahi se nasla nominovana zajedno sa svojom bivsom koleginicom i Tiziano Ferro kao najbolja saradnja za pesmu ,,El regalo mas grande",ne prestajte da ih podrzavate
Glasajte za nju
owde


El sitio web de la famosa revista latina People En Español realizo el conteo de los mejores peinados en este 2009 y la Ex-Rebelde Anahi hace presencia como una de las mejores por su peinado en Premios Juventud donde presento su primer sencillo en solitario “Mi Delirio”

1.Jacqueline Bracamontes
2.Angelina Jolie
3.Paulina Rubio
4.Anahi: Los moños son una de las tendencias en peinados más in en estos días. La ex RBD llevó este moño flojo, con mechones de cabello sueltos, a su llegada a Premios Juventud. Este estilo es la mejor opción para un vestido asimétrico.
5.Thalia
6.Maite Perroni
7.Gloria Trevi
8.Fanny Lu
9.Ninel Conde
10.Jessica Alba

Ademas People En Español esta realizando los Premios People y Anahi se encuentra nominada junto con su Ex compañera de RBD Dulce Maria y con Tiziano Ferro en mejor colaboracion por la cancion “El Regalo mas grande” no dejes de apoyarla, Vota dando click
AQUI
Nazad na vrh Ići dole
Rihannaholic
Admin <3
Admin
Rihannaholic


Број порука : 4559
Age : 27
Location : I live where the sky ends
Registration date : 25.07.2009

Anahi na 4 mestu za nabolju frizuru na PJ ,,, Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi na 4 mestu za nabolju frizuru na PJ ,,,   Anahi na 4 mestu za nabolju frizuru na PJ ,,, Icon_minitimeSre Avg 05, 2009 6:54 pm

Jao extra..
Nazad na vrh Ići dole
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Anahi na 4 mestu za nabolju frizuru na PJ ,,, Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi na 4 mestu za nabolju frizuru na PJ ,,,   Anahi na 4 mestu za nabolju frizuru na PJ ,,, Icon_minitimeSre Avg 05, 2009 8:17 pm

ma meni je njena frizura bila prelepaaa... ja sam glasala ...
Nazad na vrh Ići dole
♥.QueEn.of.JuPiTeR.♥
~VIP Clan~
~VIP Clan~
♥.QueEn.of.JuPiTeR.♥


Број порука : 778
Age : 27
Location : na tribinamaaa ♥♥♥
Registration date : 06.07.2009

Anahi na 4 mestu za nabolju frizuru na PJ ,,, Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi na 4 mestu za nabolju frizuru na PJ ,,,   Anahi na 4 mestu za nabolju frizuru na PJ ,,, Icon_minitimeSre Avg 05, 2009 9:05 pm

narawnoo.....EXTRA!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Anahi na 4 mestu za nabolju frizuru na PJ ,,, Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi na 4 mestu za nabolju frizuru na PJ ,,,   Anahi na 4 mestu za nabolju frizuru na PJ ,,, Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Anahi na 4 mestu za nabolju frizuru na PJ ,,,
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Frizura Anahi izabrana za najbolju frizuru na PJ
» Anahi E Yo!!!!!!!!!
» Mi Delirio na 5. mestu
» Anahi Quiere ser madre cinco hijos♥/Anahi zeli da bude majka 5 dece♥
»  Anahi en los MTV's

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: Anahi-
Skoči na: