:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 May prica o tome kako se oseca sto ima weci uspeh od Dul ...

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

May prica o tome kako se oseca sto ima weci uspeh od Dul ... Empty
PočaljiNaslov: May prica o tome kako se oseca sto ima weci uspeh od Dul ...   May prica o tome kako se oseca sto ima weci uspeh od Dul ... Icon_minitimePet Jul 10, 2009 11:24 pm

LA REPORTERA QUERIENDO AMARRAR NAVAJAS LE PREGUNTO A MAITE QUE SENTIA QUE ESTABA TENIENDO MAS EXITO QUE DULCE Y MAITE CONTESTO


"YO NO SE QUIEN TENGA MAS EXITO NO ME FIJO EN ESO, LE DEBO MUCHAS COSAS A DULCE CUANDO YO ENTRE A REBELDE ERA EL PRIMER PROYECTO QUE TENIA EN LAS MANOS Y APRENDI MUCHISIMO DE ELLA, FUIMOS COMPAÑERAS DE UNA GRAN AVENTURA Y YO LO UNICO QUE TENGO PARA ELLA ES RESPETO Y AMOR"

"YO POR LO QUE ME PREOCUPO CADA DIA ES POR HACER LO QUE TENGO EN LAS MANOS CON TODO MI AMOR Y MI CORAZON, Y SEGUIR CONSTRUYENDO UNA CARRERA QUE PARA MI ES IMPORTANTE"


--------------------------------------------
novinarka je zelela da pita mai sta oseca povodom toga sto ima veci uspeh od dul

ja nzm ko ima veci uspeh ne obracam paznju na to dugujem puno stvari dulce.Kada sam usla u seriju rebelde to je bio moj prvi projekat a njom i naucila sam mnogo od nje bile smo koleginice u jednoj velikoj avanturi i jedino sto osecam prema njoj je postovanje i ljubav

moja karijera mi je najvaznija tako neshto
Nazad na vrh Ići dole
.::Mednjeak♥Dulce::.
~VIP Clan~
~VIP Clan~
.::Mednjeak♥Dulce::.


Број порука : 458
Age : 29
Location : ♥ Con Dulce hasta la muerte ♥
Registration date : 29.03.2009

May prica o tome kako se oseca sto ima weci uspeh od Dul ... Empty
PočaljiNaslov: Re: May prica o tome kako se oseca sto ima weci uspeh od Dul ...   May prica o tome kako se oseca sto ima weci uspeh od Dul ... Icon_minitimeSre Jul 29, 2009 1:55 pm

pa lepo kaze devojka

•od Dul sam naucila mng toga
i pre ma njoj osecam samo ljubav i postovanje•

Maicandy mis bebes
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldethebest.hot4um.com
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

May prica o tome kako se oseca sto ima weci uspeh od Dul ... Empty
PočaljiNaslov: Re: May prica o tome kako se oseca sto ima weci uspeh od Dul ...   May prica o tome kako se oseca sto ima weci uspeh od Dul ... Icon_minitimeSre Jul 29, 2009 2:08 pm

^Roberta ♥ Diego^ ::
pa lepo kaze devojka

•od Dul sam naucila mng toga
i pre ma njoj osecam samo ljubav i postovanje•

Maicandy mis bebes
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
Rihannaholic
Admin <3
Admin
Rihannaholic


Број порука : 4559
Age : 27
Location : I live where the sky ends
Registration date : 25.07.2009

May prica o tome kako se oseca sto ima weci uspeh od Dul ... Empty
PočaljiNaslov: Re: May prica o tome kako se oseca sto ima weci uspeh od Dul ...   May prica o tome kako se oseca sto ima weci uspeh od Dul ... Icon_minitimeČet Jul 30, 2009 2:25 am

~*~MiSs AnAhI~*~ ::
^Roberta ♥ Diego^ ::
pa lepo kaze devojka

•od Dul sam naucila mng toga
i pre ma njoj osecam samo ljubav i postovanje•

Maicandy mis bebes
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





May prica o tome kako se oseca sto ima weci uspeh od Dul ... Empty
PočaljiNaslov: Re: May prica o tome kako se oseca sto ima weci uspeh od Dul ...   May prica o tome kako se oseca sto ima weci uspeh od Dul ... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
May prica o tome kako se oseca sto ima weci uspeh od Dul ...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nowi uspeh 1
» Dulce:Rbd uspeh se ne ponawlja !!!
» kako je slatka
» Kako vam zvoni fon?
» Kako da skinem PS

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: RBD :: Maite-
Skoči na: