:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Dulce je prezadovoljna svojom prwom knjigom....

Ići dole 
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Dulce je prezadovoljna svojom prwom knjigom.... Empty
PočaljiNaslov: Dulce je prezadovoljna svojom prwom knjigom....   Dulce je prezadovoljna svojom prwom knjigom.... Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 2:17 pm

Dulce Maria je srecna zbog uspeha postignutog svojom 1. knjigom “Dulce Amargo”.povrh svega, jer je njena kolekcija crteza,pesama i misil pomogla mnogim mladim da izadju iz depresije.

“Veoma je lepo znati da mozes da pomognes mladima da izadju iz depresije, da im izmamis osmeh i promenis dan”,rekla je Dulce.”To me veoma raduje. Primam dosta pisama od fanova koji mi zahvaljuju na mojim savetima koje su procitali i izbegli kazne, to mi menja dan. Prosvetljuje me saznanje da moje misil mogu da pomognu mladima da ociste svoje duse”.

Lepa crvenokosa rekla je da je njena 1. knjiga ispunila naranja.”Ima decice koja mi pisu izvanredne stvari kako su promenili svoj svet i ne znas kako me to raduje jer i to rade od srca”.

Interpretator Mirande iz VDA, kaze nam da vodi dnevnik, u kome pise sva svoja iskustva. Njen dnevnik joj je pomogao da se i ona sama poboljsa.

“Kada citam svoje misil i sta radim, cudim se. Sama sebe savetujem da ne padnem u depresiju. To je kao CATARSIS. I da, meni pomaze to sto osecam da takodje mogu drugima da pomognem, jednim zivotom koji menjas i izvlacis osmehom, to mi ulepsava dan”.

S druge strane, rekla je da ce kada zavrsi VDA, sto je procenjeno na jul, lansirati svoj solisticki CD.

“Moj prioritet, osim da zavrsim VDA, je da izdam CD, sa nekim svojim kompozicijama. Moji fanovi ga ocekuju i to jedino u planu da zavrsim ove godine”.

Glumica takodje planira da izda jos jednu knjigu, U njoj ce bivsa buntovnica pricati svoje dogodovstine koje su intimnije i licnije, i ukljucice svoje crteze i savete koji su joj pomogli da postane sto bolja osoba.
Nazad na vrh Ići dole
 
Dulce je prezadovoljna svojom prwom knjigom....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Na prwom mestu
» Dulce ima twiter(dulce amanecer
» Dulce ima MSN
» Dulce en PJ
» Dulce en PJ

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: RBD :: Dulce-
Skoči na: