:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Maite i glumi i peva u Mi Pecado

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Maite i glumi i peva u Mi Pecado Empty
PočaljiNaslov: Maite i glumi i peva u Mi Pecado   Maite i glumi i peva u Mi Pecado Icon_minitimeČet Maj 21, 2009 3:41 pm

Maite Perroni, ex integrante de RBD, interpretará el tema de la nueva telenovela que también protagonizará, Mi Pecado, de acuerdo a información confirmada por Juan Osorio, productor de la historia.

"Así es, Maite cantará el tema de esta telenovela además de interpretarla, esto es una primicia para ustedes y también para ella porque no le habíamos dicho nada", comentó Osorio a un portal de Internet mexicano.

La cara de sorpresa y alegría de Maite, reflejó la emoción que la noticia le provocó. Su felicidad fue tal, que no aguantó las ganas de aplaudir.

El tema está en proceso de ser escrito: "Fato es quien está escribiendo la letra de esta canción, y será un dueto. Todavía no sabemos qué artista será, pero pronto les daremos más noticias", agregó el productor


-----------------------------------------------------------------------------

Maite Perroni,bivsa clanica RBDa, pevace uvodnu pesmu revenovele u kojoj je takodje glavna glumica,Mi Pecado, po informaciji koju je potvrdio Juan Osorio, producent novele.

“Tako je,Maite ce pevati pesmu ove novele pored toga sto ce je glumeti, to je jedna premija za vas I takodje za nju jer joj nista nismo rekli”,rekao je Osorio na jednom mexickom enternet portalu.

Lice iznenadjenja i srece od Maite, izrazili su uzbudjenje koje je vest izazvala u njoj. Njena sreca je bila toliko velika da smo joj aplaudirali.

Tema je pisana:”Fato je napisao reci ove pesme, i to ce biti jedan duet. Jos uvek ne znamo koji ce to umetnik biti, ali uskoro cemo vas obavestiti”,rekao je producent.
Nazad na vrh Ići dole
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

Maite i glumi i peva u Mi Pecado Empty
PočaljiNaslov: Re: Maite i glumi i peva u Mi Pecado   Maite i glumi i peva u Mi Pecado Icon_minitimeČet Maj 21, 2009 9:01 pm

super!!!!!1
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
 
Maite i glumi i peva u Mi Pecado
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: RBD :: Maite-
Skoči na: