:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Anahi smeta los zvuk.

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Anahi smeta los zvuk. Empty
PočaljiNaslov: Anahi smeta los zvuk.   Anahi smeta los zvuk. Icon_minitimeNed Sep 12, 2010 1:41 pm

Od poèetka spektakla, bivša èlanica RBDa je iskoristila priliku da pozdravi svoje pratioce i zahtevala od zaduženih za zvuk da se postaraju oko grešaka, jer nije mogla ništa da èuje.




"Koje su emocije, Pueblo, biti ovde ove veèeri, ja mislim da æemo se zabaviti jer je noæ duga.", rekla je otpevavši pesmu "Para Qué" i zatim je došao ljubazan zahtev da se nameste problemi sa zvukom.



"Želim da kažem režiji da mi pomognu jer ne znam šta govorim", rekla je pevaèica

Nakon interpretiranja polu akustiène verzije "Algún Día" i objasnjavanja prisutnima da je ova pesma veoma bitna za nju, Anahi se vratila zahvtevu da urade nešto sa zvukom.



"Ah, ne znate koliko vas volim, ali jebote, ovo se ništa ne èuje.Šta ima? Ja ponavljam da se ne èuje ništa i briga vas, ali opet, nastaviæemo da pevamo za vas ", prokometarisala je.

Dugih sat i po vremena, Anahi je sa fanoviam podelila pesme poput: "Te Puedo Escuchar", "Quiero" y "No Digas Nada".

Najemotivniji trenutak veèeri bio je kada se pevaèica prisetila svojih kolega iz grupe sa pesmom
"Sálvame", koji je doveo RBD na vrh liste svih radija.


"Ova pesma je himna za mene i ne samo zbo grupe, veæ zbog sebe, to je pesma koja mi je promenila život, i slušajuæi je oseæcam se posebno.

Na samom kraju koncerta, Anahi se zahvalila na podršci Jorge D'Alessiaza montažu svog espektakla i otpevala fanovima najnoviji hit "Hipnotízame".

izvor:RMS

Nazad na vrh Ići dole
I ♥ Anahi
Moderat0r
Moderat0r
I ♥ Anahi


Број порука : 996
Registration date : 30.11.2009

Anahi smeta los zvuk. Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi smeta los zvuk.   Anahi smeta los zvuk. Icon_minitimePon Sep 13, 2010 11:02 pm

Joj dusaa <333.
Ahhh,jadna nikako da joj nameste zvuk <3.
Nazad na vrh Ići dole
Rihannaholic
Admin <3
Admin
Rihannaholic


Број порука : 4559
Age : 27
Location : I live where the sky ends
Registration date : 25.07.2009

Anahi smeta los zvuk. Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi smeta los zvuk.   Anahi smeta los zvuk. Icon_minitimeČet Sep 16, 2010 2:03 pm

Dusa <3
Namestili su joj valjda x)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Anahi smeta los zvuk. Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi smeta los zvuk.   Anahi smeta los zvuk. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Anahi smeta los zvuk.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: Anahi-
Skoči na: