:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team

Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!

PrijemPortalČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Anahí brilló en los Kids Choice Awards

Ići dole 
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin

Број порука : 7415
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

PočaljiNaslov: Anahí brilló en los Kids Choice Awards   Ned Sep 05, 2010 2:42 pm

Pevačica je pobedila u dve kategorije, 'Artista' i 'Look Favorito', dok je Džastin Biber dobio nagradu za najbolju pesmu sa kompozicijom 'Baby'.

Televizijski kanal za decu i tinejdžere Nickelodeon organizovao je tradicionalnu ceremoniju dodela nagrada Kids Choice Awards 2010, ali ovoga puta u Meksiku u zabavnom parku Six Flags u kome su se okupili umetnici i fanovi.

Šetnja crvenim tepihom počela je u 10.30 ujutru, a paradirale su ličnosti kao što su Ludvika Paleta, Pana Paola, Pati Kantu, Džesi&Džoj, Majte Peroni, grupa Motel i mnoge ličnosti sa kanala kao što su: Dora istraživač, Sunđer Bob i Dijego Gou, između ostalih.

Anai i Omar Ćaparo bili su domaćini ove svečanosti koja je počela oko 11.30 ujutru. Umetnik sa najviše nominacija bila je Anai, koja je osvojila dve nagrade 'Mejor Artista Favorita' i 'Look Favorito'.

''Veoma sam srećna zbog nagrade, za mene je primanje nagrade od Nickelodeona veliko uzbuđenje, deca su uvek bila važna publika za mene, oni uvek govore istinu, a ako im se ne sviđaš ne vređaju te, hvala svima koji su glasali za mene'', rekla je pevačica i glumica.

Odgovorna za zatvaranje šoua bila je upravo Anai, sa svojom pesmom 'Mi delirio'.

izvor:RMS

.Te adoro .! Gracias a univerzo por exicitir .!(: ♥️
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka

Број порука : 15314
Registration date : 24.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Anahí brilló en los Kids Choice Awards   Ned Sep 05, 2010 2:46 pm

Divno.
♥_♥ Svaka cast Ann!

Enrique Iglesias & Anahi Giovanna
They lied when thay sad that nobody's perfect ♥️

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://losafanclub.forumsc.net
♥Ena♥
Moderat0r
Moderat0r

Број порука : 4009
Registration date : 14.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Anahí brilló en los Kids Choice Awards   Ned Sep 05, 2010 2:47 pm

bas mi je drago zbog nje,
i zasluzila je te nagrade

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Anahí brilló en los Kids Choice Awards   

Nazad na vrh Ići dole

Anahí brilló en los Kids Choice Awards
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: Anahi-