:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

  Ljubav prema meksikanki

Ići dole 
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

 Ljubav prema meksikanki Empty
PočaljiNaslov: Ljubav prema meksikanki    Ljubav prema meksikanki Icon_minitimeSub Avg 14, 2010 12:29 pm

Ona je sva slatka,od imena,osmeha,svojih pesama pa cak i konstatnog pominjanja reci ''ljubav'', ''neznost'', ''snovi'. Meksikanka je i pocela je kao glumica sa pet godina. Radila je u programima kao Plaza Sezamo i drugima kanala Discovery kids.I u adolescenciji bila je na traki Rebelde. Ali njen san je oduvek bio da peva. Pridruzila se pop grupama Jeans i RBD, i kasnije je odlucila da nastavi svoju karijeru sama. ''Htela sam da se izrazim preko muzike i teksta, ne izvoditi ulogu kao u glumi,niti biti deo grupe. Htela sam da moja muzika bude moja'', kaze Dulce Maria, dok pije supu iz ogromnog tanjira i pozdravlja osobe koje je prate na njenom putu da bi promovisala svoj prvi disk, Extranjera. Priznaje da je promena iz grupe u solistu imala nekoliko prednosti i mana:''Sva odgovornost pada na tebe, iako imas manadzera i diskogrsfsku kucu, sve vreme si sama. U grupi si kao dusek, oslanjas se na druge''.

Zasto si onda odabrala da budes solista?

Jer mogu da pisem svoje tekstove i pesme. Muzika moze da bude soundtrack tvog zivota. Hocu da budem to za one koji me slusaju i docices do srca.

Tvoja najbolji momenat na sceni?

Zatvorila sam jedan koncert posle pevaca kao sto su Wisin y Yandel, Shakira i Juanes. Bila sam vrlo nervozna. Ali kada sam videla osmehe ljudi, smirila sam se.

Koji je bio prvi disk koji si kupila?

Jedan od Savage Garden.

A poslednji?

Otpor, od Muse.

Koliko izdrzavas bez mobilnog?

Jedan intervju... i koliko traje put avionom, Tu ne ostaje druge.

Koliko tema imas na mobilnom telefonu?

Sto i nesto.

Koji je tvoj najbolji porok?

Americka kafa sa splendom, ne stavljam secer.

izvor:RMS
Nazad na vrh Ići dole
 
Ljubav prema meksikanki
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Postoji li ljubav?
» Ljubav izmedju rodjaka

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: RBD :: Dulce-
Skoči na: