:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Chat 03.08

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Chat 03.08 Empty
PočaljiNaslov: Chat 03.08   Chat 03.08 Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 12:11 am

Danas chat...u 17:30
Znaci u 00.30am kod nas .
tek sam sad videla
nadam s eda cete videtii Smile

Anahi chat mañana! ahi nos vemos!!! http://foros.eluniversal.com.mx/entrevistas/detalles/16573.html


jeeeeeeedva cekam



Conversa con la princesa del pop en México
Anahí
03 de agosto 2010 17:30


La cantante mexicana lanzó el videoclip "Me hipnotizas", segundo sencillo de su más reciente producción discográfica "Mi delirio".

Dicho video, que se realizó en Los Ángeles, California, retrata varias escenas de naturaleza, mismas que fueron sugeridas y creadas por Anahí.

¿Cuánto trabajo hay del éxito de la cantante en el video? la multinominada y premiada intérprete estará en el chat para contestar todas las preguntas que envíes.

Así que, envía tu pregunta, y participa con nosotros.



edit : Pitanja i odgowori:

Pitanje: Hoces li jednog dana doci u Bec? Moze I na odmor, owde bih ti pruzili jedno genijalnu turneju ahaha.
Odgowor: Wolela bih da idem uskoro. Nadam se

P: Kada dolazis u Texas, da li ces ponowo otworiti prodawnicu I sta mislis o imigrantima.
O: Ja sam potpuno protiw tog zakona. Nadam se da cu ici u Texas, cini mi se da turneju u Ewropi pocinjemo u oktobru. Za prodawnicu ne znam, razmisljam.

P: Any sta mozes da kazes o DVD koji ce se snimati u Sao Paulu? Ima li neko nowo ucesce? Poljupci pozdrawi od locas de Carmen Brazil
O: Pozdrawi za ludace. Cini mi se da ce biti DVD u Sao Paulu. Wolela bih da fanowi budu posebni ucesnici. Nadam se da cu razgowarati sa producentima da uradimo nesto zabawno.

P: Koji ce biti treci singl? Mnogi kazu TPE ili NTQO ili Para Que, sta ti mislis? Wolim te I saljem mnogo poljubaca iz Brazila!
O: wolela bih da wi odlucite koji ce biti, ali pre toga morate da odslusate Alergico jer sam sigurna da ce wam se dopasti.

P: Anahi ja sam Bea iz Spanije. Zelila bih da znam kada ces doci sa MDWT owamo . I koji ce biti twoj sledeci singl. Znas da u Spaniji imas podrsku koju zasluzujes. poljupci
O: Hwala mnogo, poljupci za Spaniju. Nadamo se da cemo krajem owe godine biti tamo I drzati koncerte. To je ono sto bih ja najwise zelela.

P: Kada cemo imati cast da te widimo ponowo na koncertu u Mexicu? Saljemo ti puno zagrljaja, znas da smo uwek uz tebe : twoje charritas
O: Poljupci za moje charras. Da je do mene radila bih swaki dan koncerte u Mexicu. Nadam se uskoro, ne zawisi od mojih datuma, ne znam tacno, ali nadam se uskoro,

P: Imas wise od 700,000 pratioca na twitteru I jedna si od najtrazenijih u Mexicu? Od koga se trazi nagrada na twiteru?
O: Nemam pojma. Ne znam od koga ali mi se swidja ideja da mnogo ljudi deli stwari koje pricam I pokusawam da wam prenesem swoj ziwot onakaw kakaw je. Kada sam tuzna, srecna, kada nesto radim, kada sam sa drustom. I mislim da je to ono sto wi cenite: da budemo iskreni oni koji imamo twitter.
P: Zdrawo, ja sam iz Chilea I moje pitanje je: Sa kim bi wolela da snimis duet? I kada dolazis u Chile ponowo?
O: Sa Daddy Yanky ali taj decko samo kaze da, ali ne kada I sa nekim spanskim pewacem jer imam mnogo zelje da otpewam neku spansku pesmu, da me cuje tata kako pewam nesto spansko.

P: Any kada dolazis u Argentinu????? Da li imas ideju koliko te wolimo I koliko nam nedostajes?? Posalji nam pozdrawe. Za twoj fan klub AniLLusion Argentina
O: Wolim was. Poljupci za Argentinu, najbolji ste, prwi koncert koji ste mi poklonili bio je newerowatan I bilo bi magicno wratiti se I pewati tamo.

P: Napisala si pesmu NTQO za Poncha Herreru??
O: Ne, za drugu osobu

P: Sta mozemo da uradimo da donesemo twoju muziku u Austriu? Twoje ludace iz Beca te wole!
O: Nemam ideju. iTunes mislim, iskreno ne znam

P: Zdrawo Anahi. Trudim se da se saosecam sa tobom I da je tesko jer si toliko poznata, I najwise sad, kad je swaka stwar u nowinama. Ali twoja licna strana: Koliko slobode imas da ostwaris twoje aktiwnosti licne kao sto je familija, tesko je urawnoteziti oba? Pozdrawi
O: Iskreno werujem a stwari nas ne mogu pogoditi toliko koliko mi zelimo I zato ono sto ja radim je: ziwim swoj ziwot, weoma sam srecna bez pokusaja da se swidim swim ljudima jer to nikad ne mozemo postici.

P: Zdrawo Anahi wolimo te mnogo… owo je jedno pitanje od fan kluba Anahi ay-el, zelimo da te pitamo da li bi wolela da dodjes u Izrael na promocije I da drzis koncerte… ne znam da li znas ali owde imas mnogo fanowa. Wolimo te I molim te posalji nam pozdrawe.
O: Wolela bih da odem u Izrael, to je jedan od mojih welikih snowa u ziwotu. Ja bih was rado posetila

P: Zdrawo! Da li bi pozwala nekog od twojim kolega iz RBD-a u twoj videoclip?
O: Narawno, wolela bih

P: Any. Da nisi pewacica ili glumica, sta bi bil? Wolim te, posalji mi poljubac??
O: Dizajnerka

P: Kako se osecas kada ne mozes da imas priwatnost?
O: Uwek se moze, moras da trazis mesta I momente da bi imao priwatnost. Ima momenata u kojima paparaci nas uhwate ali to je deo show-a.

P: Nekoliko puta si rekla da si se jednom samo zaljubila u ziwotu, Da li bi mogla da nam das njegow trag? Da li si radila sa njim? Reci nam molim te
O: Matora tracara!!!! Ahaahahahah … nIsta od toga

P: Sta mislis o plasticnim umetnicama??
O: Ko su one?? Ne wolim ljude koji sude, ne wolim da sudim I mislim da swaki umetnik ima nesto da pruzi. Mislim da nije posteno da kazu plasticni jednom umetniku samo zato sto mu se ne swidja njegow posao.

P: Zdrawo Anahi… Cestitam zbog uspeha. Kada dolazis u Kolumbiju? Jawi da te widim I cujem pewas super.
O: Uskoro. Rekli su mi tako, ali jos nemam tacan datum. Koje uzbudjenje!!!

P: Da li je istina da si isla na audiciju za “Terezu”?
O: Ne, primila sam poziw da uradim tu nowelu, ali od pocetka je bilo nemoguce, zbog mojih datum od posla. Prethodno dogoworeno ili ne, nemam wremena da snimam nowele.

P: Da bi mogla da wratis sjajan momenat twog ziwota, koji bi to bio? Posalji mi poljubac . Daiane iz Brazila, cekam te princezo!
P: Koncert na Marakani sa RBD-om, bilo je impresiwno.

P: Sta ima Anahi. Prisecam se sjajnih uloga koje si imala u chiquilladas kao Gloria Canzada I sada kada si jedna welika ikona moje pitanje je: Koje promene su se desile I u twom priwatnom ziwotu I u umentickom? I koji deo ti je ostao u najboljem secanju? Hvala
O: Swi delowi su sjajni, promene su prirodne I u isto wreme I priwatno I umetnicko. Moja publika je rasla sa mnom. Swi delowi su mi se swideli.

P: Imas sawrsen osmeh, newerowatan glas, najlepse oci na swetu, telo nezaborawno I uwek imas tacne reci u tacnim momentima. Imas nas uwek uz sebe, da te branimo I zastitimo. Jos uwek imas nesto sto zelis? Wolim te princezo.
O: Kako lepe reci puno hwala. Samo mogu da zahwalim ziwotu sto imam ljude uz sebe tako diwne kao sto ste wi.

P: Kako se osecas sa 27 godina I wec si lider misljenja publike, pomeras stwari I menjas nacine razmisljanja ka dobrom, to ne uspewa swakom umetniku… nastawi sa uspehom, saljem ti poljupce, Grecia iz Venecuele. Wolim te mnogo
O: Mnogo hwala. Jedan weliki poljubac za Venecuelu. Kao I uwek kazem da ne pokusawam da budem primer wec ogledalo mladim ljudima.

P: Ne smeta ti da radis posao kao I u RBD-u, iako te porede sa muzicarima u grupi?
O: Ne smeta mi jer moja muzika nije toliko slicna onome sto je radio RBD. Nikad mi nece smetati jer wolim RBD zauwek.

P: Wec komponujes nowe pesme za naredni disk ili se koncentrises na sadasnjost, sa Mi delirio?
O: Uprawo sam komponowala Alergico, Aleph. Uwek imam nowe ideje, ja cu pisati kada je potrebno.

P: Zdrawo! Wolim te!!! Zelela bih da znam kada izlazi duet sa Daddy Yankee I kada izlazi cd delux mi delirio I zelila bih da mi posaljes pozdrav I da me pratis na twitteru @lokoporanahi
O: Ja bih takodje zelela da znam kada izlazi duet sa Daddy-em. Nowo izdanje Mi delirio mislim da izlazi oktombra ili nowembra

P: Kako se osecam sa nowim naziwom koji ti je dao: Princeza/Kraljica Meksikanskog popa
O: Kako dobro, ali ne znam ko mi je dao

P: Zasto ti se swidja toliko SUNCE? Celo leto se pojawljujes skoro CRNA hahahahahahha izgledas prediwno!
O: Swidja mi se Sunce, ja sam zawisnik od Sunca. Ali iskreno swaki put je swe opasnije, swaki put se mazem, ali obecala sam da cu se cuwati I necu zabusawati.

P: Kada dolazis u Republiku Dominikanu
O: Wolela bih da idem uskoro ali ne znam, rekli su mi da cu ici tamo

P: Zdrawo Any, poljupci iz Peru-a… Ima li mogucih datuma owe godine? Nedostajes nam mnogo… Sta mozemo da ocekujem od sledeceg diska? Poljupci obozawam te
O: U nowo izdanje Mi delirio, ukljucicemo pesme koje sam komponowala, ali one koje nisu usle jer je bilo mnogo pesama I sada ce sa owim izdanjem izaci Alergico I Aleph I nowe slike I mnogo iznenadjenja.

P: Zanima li te bioskop? Kazem, radices neki film I koji zanr?
O: 100% sam ukljucena u muziku

P: Any sta se desawa sa Chileom ne pratis ni jedan fan club odande? Ljuta si na nas?
O: Narawno da nisam ljuta na was. Saljem wam milion poljubaca ali swakog dana primam preporuke milion clubowa koji zele da ih pratim, ali polako cu pratiti wise.
Koja je najsmesnija situacija koja ti se dogodila u toku nekog koncerta? Volim te princess
- Moja gitara je dosta teska i na jednom koncertu sam krenula da padam sa celom gitarom. Mnogo smo se smejali
Any, da li znas da pravimo kampanje da bi pevala na svetskom kupu 2014. u Brazilu? Jajaj
- Woooow! Bilo bi super!
Ima li neki deo sveta koji jos ne poznajes ali bi volela da upoznas? Volim te svim srcem
- Volela bih da upoznam Japan, nikad nisam isla tamo.
Zdravo Any, ja sam Amanda iz Brazila! Ne zelim da postavljam pitanja, ne znam da li ces procitati to. Zelim da znas da pokusavam da ostvarim svoj san , da te upoznam u oktobru i sa verom Bog ce mi pomoci da uspem... Hvala sto si sa svima nama ovde , sto iskoriscavas te trenutke koje ti je Bog dao. Volim teeeeee (ovo je portugalski, pa i nije nest xD)
- Volim te mnogoo saljem ti puno poljubaca i svu svoju ljubav!
Any, vec sam 12 godina sa tobom , u dobru, zlu, i najgorem, nastavljam ovde sa tobom, volim te, ti si moja opsesija.. Sta mislis o fanovima kao sto sam ja? Obozavam te
- Mislim da su ti fanovi ono sto daje boju mom zivotu. Zahvaljujuci vama imam snage da nastavim napred!
Da li si zaljubljena u nekoga? Volim te
- Zaljubljena sam u ljubav.
Koji savet bi dala fanovima? Molim te, odgovori na neko moje pitanje =( Volim te Any, iz Argentine!
- Da budu srecni i da se bore za svoje snove , bitno je nikad ne pasti bez da znas kako da se podignes.
Anahi... Daddy Yankee je rekao na jednom chatu pre nekoliko meseci da je on slao neke predloge tvojoj diskografskoj kuci , ali da mu nisu odgovarali... Da je on cekao...Povuci za usi one nesposobne iz EMI-a jajaja
- Jaaaaajaaaaaaa jaaaaaaaaaa
Svi vec znaju da si upoznala Paula Koelja , posle njega, ko je osoba koju najvise zelis da upoznas? Volim te previse princezo, ti si moje sve, zauvek! Poljupci iz Brazila, nedostajes nam!
- Dalai Lama
Da u trenutku mozes da se pretvoris u profesionalnog plesaca, koji stil bi izabrala?
- Flamenko, sambu i arapski ples. Ta tri!
Anahi, princezo, koja pesma ce biti tvoj sledeci singl? Molim te, Para que, to je jedna fenomenalna pesma! Cekamo odgovor, poljupci..
- Poljupci za Poljsku, novosti uskoro...
Da li se smatras twitter manijakom? xD
- Potpuno jejejeje
Zdravo, ljubavi, kako si? Ja sam iz Sao Paula – Brazil. Moje pitanje je: Koji je bio tvoj najbolji trenutak u tvom privatnom zivotu i zivotu kao umetnice? Volim te mnogo, hvala za svee sto jesi. Ti si ceo moj zivot.
- Ima mnogo neverovatnih trenutaka u zivotu . Treba znati iskoristiti jednostavne trenutke u zivotu koje ti zivot daje.
Kada dolazis u Honduras?
- Ne znam, ali volela bih da to bude uskoro.
Zdravo ljubavii . Ti si jedna svetska zvezda i u zivotu si mnogih ljudi na svetu , koji cine mnoge ludosti kako bi te upoznali, zelim da znam koja je najveca ludost koju si ti ucinila u svom zivotu? Poljubac od tvoje ludace Gaby iz Brazila
- Uvek radim puno ludosti, ne mogu da odredim jednu posebnu.
Cao! Hoce li izaci DVD sa koncerta u Metropolitanu? Volim te, besoos
- Ne, rekli su mi da nece.
Zdravo, prelepa devojko , ako bi mi neko ponudio brak, prihvatila bih , ali ne verujem da bih uspela da budem takva dama kao ti. Na kraju, da li bi volela jedan duet sa Bumbury – jem? Jer imas glas i lepotu koja je nevidjena . Pozdravi, lepotice
- Volela bih, bila bi mi cast... Saljem ti poljubac!
Kako se osecas posle toliko uspeha kao solista? Pozdrav iz Toronta, Kanada.
- Osecam se srecna sto se vama svidja ono sto radim, jer to sto radim, radim za vas. Mnogo sam srecna sto racunam na vasu podrsku.
Danas, ti si jedna zena koja je zrela i nezavisna. Ako bi trebala da ostavis jedan savet za sve, koji bi bio?
- Da budete srecni, da poklanjate osmehe, da zivite i uzivate u svakom danu koji nam zivot poklanja.
Da li se poistovecujes sa „Karmen, Karmen, moracu da se napijem” , udaraila sam tebe i Mariu prilicno jako, ee! Jedna od “Karmen” ludacaa koja ti je pevala u Madridu u zoru.. Obozavam te, princezo
- Naravnoo! 100% Neka zivi Karmen, obozavam tu pesmu
Fali ti malo da stignes do milion followers-a na twitteru. Hoce li biti twitcam kada uspes?
- Naravno, volela bih da Uskoro napravim twitcam, onog dana sam napravila posle jednog akusticnog koncerta, tako da uskoro dobijate iznenadjenje
Cao, Any! Ako bi morala da izaberes jednu pesmu da je sad otpevas , prema onome kako se osecas, sta bi pevala? (ne vazi se Karmen, Karmen jajajaj) Volim teeee poljubac sa Kanara,vrati se uskoro.
- Pevala bih Gira la vida
Da li bi volela da snimis duet sa nekim pevacima iz Brazila?
- Mnogo bih volela da pevam s nekim iz Brazila! Recite mi ko se vama svidja!

Any, ako bi mogla da vratis vreme, sta bi promenila? Brazil te voli!
- Ne bih promenila nista. Zivot je savrsen takav kakav je, lose stvari nas uce da verujemo i budemo bolji.

Anahi, koji je tvoj cilj sa muzikom?
- Moj cilj sa muzikom je da stigne dokle vi zelite da stigne , ako racunam na vasu podrsku, stici cemo veomaaa daleko…

Cao Any! Saljem ti puno poljubaca iz Poljske. Da li bi volela da opet radis sa Ponchom?
- Mnogo bih volela, ja ga obozavam i on je najbolji!

Da li si upoznala Bueta Kuevasa? Da li bi volela da snimis duet sa njim?
- Naravno da sam ga upoznala, bili smo zajedno kad je bio zemljotres! Mnogo mu se divim!

Da li znas hebrejski? Da li bi volela da naucis? Cekamo te u Izraelu – MDWT u Izraelu molimo teeee
- Volela bih da naucim, jedan od mojih prijatelja prica sjajno hebrejski! Znam jednu pesmu, otpevacu vam kasnije jajajaja

Oprostaj: Chavoos!! Saljem vam jedan ogroomni poljubac , odusevila su me vasa pitanja! Bicemo u kontaktu, mnogo vas volim!! Budite srecni! Besos


preuzeto sa RMS


Poslednji put izmenio Kikica*Anny dana Sre Avg 04, 2010 4:55 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
I ♥ Anahi
Moderat0r
Moderat0r
I ♥ Anahi


Број порука : 996
Registration date : 30.11.2009

Chat 03.08 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat 03.08   Chat 03.08 Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 1:18 am

Yey ja naranvo ostajem Smile ♥️.
Nazad na vrh Ići dole
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Chat 03.08 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat 03.08   Chat 03.08 Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 2:09 am

iii jaaa Smile)
kad bi bar
nekom odg iz Srbijee .
Nazad na vrh Ići dole
Rihannaholic
Admin <3
Admin
Rihannaholic


Број порука : 4559
Age : 27
Location : I live where the sky ends
Registration date : 25.07.2009

Chat 03.08 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat 03.08   Chat 03.08 Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 2:12 am

Wiii divno. Jel jos traje?!
Nazad na vrh Ići dole
I ♥ Anahi
Moderat0r
Moderat0r
I ♥ Anahi


Број порука : 996
Registration date : 30.11.2009

Chat 03.08 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat 03.08   Chat 03.08 Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 2:48 am

SSad se zavrsiloo Mina izvini nisam videla poruku ♥ :*.
Nazad na vrh Ići dole
Rihannaholic
Admin <3
Admin
Rihannaholic


Број порука : 4559
Age : 27
Location : I live where the sky ends
Registration date : 25.07.2009

Chat 03.08 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat 03.08   Chat 03.08 Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 4:16 pm

Ma ok,nema veze. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Chat 03.08 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat 03.08   Chat 03.08 Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 4:55 pm

al evo postavila sam
u prvom postu
pitanja i odgvore . Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Chat 03.08 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat 03.08   Chat 03.08 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Chat 03.08
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Chat UOL
» HQ CHAT sa anahi
» Holamu2 chat
»  Chat za Portugal
» Chat za goste

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: Anahi-
Skoči na: