:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Any ima podrsku fanova

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Any ima podrsku fanova Empty
PočaljiNaslov: Any ima podrsku fanova   Any ima podrsku fanova Icon_minitimeSub Jul 17, 2010 8:16 pm

U noći 'Premios Juventud' koje su se održale u 'Bank United Centru' u Majamiju, Anai je bila nominovana u devet kategorija, između ostalih kao najbolji pop umetnik, idol, umirem bez tog CD-a i omiljeni video, ali na iznenađenje svih fanova, bivša buntovnica nijednu nagradu nije ponela kući.

Uručenje nagrada je završeno, stotine poruke neslaganja njenih fanova su se pojavile na Tviteru, između ostalih i ove:

''Zaboga, @PremiosJuventud je ejdna velika farsa, devet nominacija za @Anahi, milioni glasova, i ništa? PremiosJuventudFraude!!''

''Da, bila je najbolja kao i uvek, ali pero PremiosJuventudFraude! Ali, Anai će uvek biti najbolja!''

''Mrzim Premios Juventud, @Anahi je uvek najbolja, danas, sutra i zauvek, zaista PremiosJuventudFraude.''

Anai je takođe odgovorila svojim fanovima: ''Ljudi! Ne uzbuđujte se! Rekli su mi da nemamo nijednu nagradu. Idem da jedem delikates i srećna sam što volite moje pevanje! Vi ste to što je bitno!''

Nekoliko minuta kasnije je istvitovala: ''Glas za glasom, kutija za kutijom, jaaaaaaaaa smešni ste!''

I takođe je iskoristila priliku da čestita svojoj bivšoj koleginici iz RBD-a Dulse Mariji, na njenom prvoj prezentaciji uživo na Premios Juventud: ''Čestitke, @DulceMaria ovo je početak svih tvojih snova koji će se ostvariti! Tqmmmmmmm!''

izvor:RMS
Nazad na vrh Ići dole
♥Ena♥
Moderat0r
Moderat0r
♥Ena♥


Број порука : 4009
Age : 29
Location : ~*~In My DrEaMs FiTh ThE oNe I lOvE~*~
Registration date : 14.10.2009

Any ima podrsku fanova Empty
PočaljiNaslov: Re: Any ima podrsku fanova   Any ima podrsku fanova Icon_minitimeNed Jul 18, 2010 3:33 pm

dusxa...........
basx mi je kriwo sxto nije bar jednu nagradu oswojila,
ali bitno mi je da je srecna,
jer zna da uwek mozxe da racxuna na swoje fanowe,
i mnogo je bila lepa,
ko sxto je Kikica rekla u nekoj od predhodnih tema
preponmosna sam na nju
Nazad na vrh Ići dole
I ♥ Anahi
Moderat0r
Moderat0r
I ♥ Anahi


Број порука : 996
Registration date : 30.11.2009

Any ima podrsku fanova Empty
PočaljiNaslov: Re: Any ima podrsku fanova   Any ima podrsku fanova Icon_minitimeNed Jul 18, 2010 7:21 pm

Slazem se!
Najbolja je!Mislim bas
mi je zao sto nije ni jednu nagradu osvojila :/.
Zasluzila je da osvoiji nagradu!
Dusaa moja najlepsa!
Aww kako jee volim♥ ♥ ♥_♥
Ponosna sam mnogo na nju!
Ponosna sam sto sam njen fan!
I uvek cu biti♥
Nazad na vrh Ići dole
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Any ima podrsku fanova Empty
PočaljiNaslov: Re: Any ima podrsku fanova   Any ima podrsku fanova Icon_minitimeNed Jul 18, 2010 7:58 pm

ma ja sam se bas razicarala
ove godine u PJ .
ove godine sam prvi put gledala uzivo
i stv mng sam se bila iznervirala .
kazu da je trebala da osovji valjda neke 2 nagrade
nisam sigurna koje , ali su nesto mutili -.-'
iskrneo posle onakvog nastupa da ne dobije
nijednu nagradu a nominovana je u 9 kategorija o.O
ali dobro bitno je da je ona zadovoljna ,
naravno mi prezadovoljni i preponosnii .
prema tomee nisu njoj potrebne te nagrade
pokazala je svima da je prava kraljica .!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Any ima podrsku fanova Empty
PočaljiNaslov: Re: Any ima podrsku fanova   Any ima podrsku fanova Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Any ima podrsku fanova
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: Anahi-
Skoči na: