:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

  Anahi, intervju Andrea

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

 Anahi, intervju Andrea Empty
PočaljiNaslov: Anahi, intervju Andrea    Anahi, intervju Andrea Icon_minitimePon Jul 05, 2010 12:15 am

Cao svima, veliki poljubac.
Hvala tebi, Andrea, sto si me dovela ovde 

Sve je bilo nestvrno.Nekako se osecam u nekoj prelepom dobu, puna pozitivnih snova i zeljna razvoja.Bilo je divnih iznenadjenja, bilo je veoma pozitivno, mnogo vise nego sto sam ja ocekivala.Mislila sam da ce biti manji odziv fanova ali ne bilo je prelepo.I zaista posto sam sada sama, ne sa RBD-om fanovi su se potrudili da se osecam kao kod kuce.
I da, kao sto kazes, dosta smo putovali. Turneja je pocela u Brazilu, zatim SRBIJA,
Slovenija, Rumuniji, u Venezulei gde se sada ponovo vracam.Bili smo u Peruu, Argentini, Chileu. Idemo sada konacno u Spaniju, oni ce cuti nove hitote i nove ludosti.
Vec godinu dana sam skoncentrisana na MDWT i srecna sam sto mogu da je odvedem bilo gde.

Anahi, tvoji fanovi su blockirali twitter i facebook i sve kada su culi da ti dolazis.Na twitteru su samo poruke za tebe, kako te obozavaju i podrzavaju.Sta kazes na to?

Hahah, mi smo jedno trupa ludaka, idemo po svim mestima haha.

Zasto si izabrala Kinky kao reziju?

Ja se divim njima, oduvek sam im se divila i htela sam da radim sa njima, ali sam mislila da ce me odbiti, znas?

Zasto?
Pa ne znam, oni su ipak neki rockeri i elektronski bend i mislila sam da ce da kazu vidi ovu devojku sa svojim popom i RBD-om, ali ne!Moje iznenadjenje sam dozivela kada su mi rekli, naravno, odusevljeni smo time sto radis, i uradicemo nesto zajedno i pomocicemo da nadjes svoj zvuk, tvoj razvoj nakon RBD-a koji nece zvucati isto, jer ja nisam zelela to.Mislim da je to bilo deprimirajuce za moje fanove, ali sada znam da sam uradila dobar posao.Zabavila sam se sa njima, jer su ludi kao i ja.I tako sam pocela da komponujem svoje pesme, ne samo pevam, vec i smisljam, mesam se cak i muzicku produkciju, u odecu, sve stvari. Ja sam oduvek sanjala o tome. Uvek su mi govorili ti si kao stvorena za neku reziserku. Zelis sve da organizujes, cak i svetla za concerté. Takva sam ja mislim na svaki detalj.

Hajde da pricamo o tvojim pesmama koje vec dobro poznajemo. Mi delirio: U spotu si malo vise sexy.Imas drugaciju odecu.

Hahaha, sada sam se pristojno obukla hahah.

Hahah, da. Ali ima dosta polemika oko Mi Delirio.

Da hahah.Bilo je dosta polemika o tome.

Daaa, ne znam sta se desilo haha. Verovatno su se uplasili haha. Rekli su wooow hahah.
Ali svi treba da se razvijamo i rastemo u zivotu.Mislim da je to bilo prirodno sto se desilo.Mislim da svi iz RBD-a trenutno rastu i niko vise ne imitira onu decu iz RBDa.Svideo mi se video, ideja je moja zajedno sa direktorom, ali moja je originalna.Bila sam u ludackoj kosulji pa sam onda nacisto poludela. Bilo je zabavno i najvaznije za mene je, mada moji fanovi to vec znaju, biti zadovoljan onim sto radis.Da se probudis i kazes ,, Danas cu raditi ovaj koncert’’ ili ,,Danas cu raditi ovaj video’’ i kazes ovo je ono sto u dusi osecam, zadovoljan sam i ispunjen.Nije nesto sto mi neko stavlja i namece da obucem. Ja tako ne funkcionisem, znas? Jedan dan se probudim i kazem zelim da ponovim koncert i izmokrim fanove i ja da se izmokrim i da svi budemo mokri i ja to uradim.Ja volim ono sto radim, kritike su dobre ili lose, ali mene to nasmeje. Daje mi snagu da nastavim dalje i radim svoje ludosti.

I kao sto smo rekli sa tobom uvek ide trupa fanova.

Da to da! Oni su uvek uz mene i uvek me brane od onih koji me kritikuju haha.

I oni su te iznenadili sa novom verzijom Mi Deliria. To je neki mix sa Kenom, tako se kaze?

Da, da Ken. I mene su veoma iznenadili tim cinom. Odusevili su me.Bila sam u Porto Riku i rekli su mi vidi imamo jedno iznenadjenje za tebe.Pustili su mi verziju moje pesme sa Kenom. Neko e uradio taj mix a ja: WAUUU, impresionirana sam i nisam mogla da verujem.Ja bih volela na nekoj dodeli ili nekom drugom dogadjaju da otpevam tu pesmu, negde gde moze da se peva duet, gde ce mi dozvoliti. Tako bih zapocela i sa regetonom hehe.

Drugi singl je Me Hinptizas. On je veoma bitan, napisala ga je Gloria Trevi i posvetila je tebi ! Kako se ti osecas kada pevas tu pesmu ?

Vidi, ja Gloriu znam i pozvala sam je i rekla ja zelim da mi ti uradis jednu pesmu. Zelim tvoj tekst, jer sam joj se uvek divila, ne kao umetnici vec kao kompozitoru.Ona je veliki kompozitor i odusevljena sam njenim tekstovima pesama.Volim njen stil igre reci u MH takodje. Odjednom tvoje oci i ja te volim, volim, volim, ljubavi. Ne znam, nekako ta vrsta igre reci mi se dopada.I dogovorile smo se i uradila mi je pesmu i iskreno volim je, to mi je jedna od omiljenih pesma sa disca. To je morao biti drugi singl !Ja nisam imala nijednu drugu opciju nego MH za drugi singl ! I publika ju je veoma dobro prihvatila.

Za ovaj video htela sam dosta animacije. Htela sam da bude apsolutno drugaciji od MD. I zelim da mi svaki spot bude drugaciji, da ne bude povezanosti.I u ovom video ja sanjam i mozete videti da sam u jednoj sumi.I u toj sumi se desava nesto.

Sta se desava?
Ne znam, mozda mi se neko ili nesto pojavi.

Ali hipnotise te?

Pa da. Mada! Mozda i ja njega hipnotisem?Ko koga hipnotise?Hahah.

Spanija ce imati na koncertu novi singl. To je quiero.
Zasto drugi reprtoar za Ameriku i Spaniju ?

Pa vidi, ukusi su drugaciji.I ja cu dopustiti da onima koji znaju i razumeju se, odluce.Ne volim kada mi drugi namecu ideje i naredjuju mi, ali umem da poslusam i druge, da saslusam tudje ideje.U Spaniji su mi rekli da bi najbolje Quiero funkcionisao kao prvi singl.Tako da je u Spaniji prvi singl Quiero, a to je bila i nova prilika da se napravi spot.

Jao, ja sam htela da zaplacem kada sam gledala prvi put spot. To je par koji se voli toliko, toliko, toliko puno sve je romanticno, ali nekada stvari ne mogu da se dese i ti se pitas zasto i videcemo jedan video veoma nezan i romantican i pored svega jednostavan. Ja sam htela jednostavan video. U ovom videu je bitna ljubav i ta osecanja koje gaje njih dvoje.

Ti si se vec oprobala kao glumica i verovatno ti je lako da snimas videe?Da li si nekada volela snazno kao u Quiero?

U mojim videima ima deo mene, jer ja pevam, pa tako i ja osecam.Naravno da stavljam sebe, ali stavljam i ono sto se nalazi u pesmi.Ali, takodje, glumim. Medjutim, najbitnije je uloziti dosta ljubavi.

U tvom disku, evo ga kod mene u rukama, spominju se velika imena Mexica. El me mintio.

Da, mi smo uradili transformaciju pesme.Kinki je preobrazio pesmu 100%.Ja sam htela moju verziju EMM, ne istu imitaciju kao Amanda.Ja sam htela moju verziju totalno novu i drugaciju.Ja sam rizikovala, jer mislim da ko rizikuje pobedjuje.Meni je bilo veoma lako da izbacim disk kao buntovnica, ali sama. Ja mislim da je vazno rizikovati. Dobila sam mnostvo kritika, ali mnogo vise pohvala.Moji fanovi su od kada sam izbacila EMM i tokom cele te promocije bili uz mene. Kada ti neko kaze ne, nije dobro, a ti mu odgovoris da, dobro je, jer je ovo ono sto ja zelim i ovo je moj san, mnogo manje ce te kirtikovati.

I znas sta je najbolje od svega? Sto me je Amanda zvala i rekla mi je Bravo, odusevljena sam. Tako da smo u Metropolitanu obe obukle vencanice i zajedno smo pevale.Kada neko nesto uradi, a ti to ponovis, rizikuj.Imaj snage da to uradis.Makar ceo svet govorio da je to glupost, ali ako ti verujes da mozes, onda uradi.I kada te bace na pod, ustani, al isa mnogo vise snage i nade.

Druga pesma, Hasta que me conociste je kao odgovor Juanu Gabrielu.

Da, ja mu odgovaram kazes da sam losa haha.

On je cuo verziju i svidela mu se.Mislim da je bilo zabavno odgovoriti na pesmu. To je kao neka svadja izmedju pevaca. Ja Juana veoma postujem, divim mu se i on mi je bio vrsta uzora.I njegov trubac kada svira cula sam da ide deo moje pesme haha. Moj zvuk, hahaha.

Sa RBDom si posetila 23 zemlje,116 gradova,prodala 10 miliona diskova, 17 miliona internet preuzimanja, prodala 2 miliona karata i pojavile su 20 miliona clanaka.Kako se ti osecas sada kada pocinjes novi ciklus, a zatvaras ovaj sa ovim silnim ciframa?

Ha,ja sam srecna i zahvaljujem Svemiru, Bogu, Zivotu sto mi je dao to iskustvo i sto sam bila deo RBD-a, nezaboravnog projekta, koji je jedinstven i koji se u nasim zivotima ne moze ponoviti.Ja sam sigurna da bismo ti svi sestoro rekli isto ovo sto ja pricam.Nosimo RBD u srcu, i ja sada pricam u ime svih 6oro, kao RBD, jer znam da bismo ti svi ovo rekli.Ovo ce biti nase najvece blago.I svaki put kada budemo imali koncerte, seticemo se nas, i recicemo vidi ovde smo bili nas 6oro.Svako od nas ima zivotnu liniju, svoju i treba da je ostvari onako kako on zeli. I nije bitno koliko ces miliona karata prodati ili koliko ces zemalja posetiti vazno je da posetis zemlju i ulozis sve svoje sto mozes, da das srce.Ja sam srecna jer radim ono sto zelim.I srecna sam zbog svakog osmeha koji mi da svako od ludaka koji mi napune dusu. Moj zivot se ne pokrece ciframa i brojevima, on se porkece u zagrljajima, smehu i ljubavi.

I kako ide prica tvog imena?

Pa vidi moji roditelji su mi rekli da ime Anahi potice od jedne princeze koja umire zbog ljubavi. Kako tuzno, zar ne, ali dobro.
Umrla je zbog ljubavi i to je jedna legenda i ne znam sta. Princesa Anahi, koja je bila veoma zaljubljena, i njen Princ. Je otisao i ona ga je cekala i cekala i umirala je od ljubavi. I takodje to je i cvet, koji se gaji samo u nekom delu Urugvaja ne znam gde i da postoji cvet koji se zove Anahi. I oni su culi to ime i dali mi ga. I ja sam im veoma zadovoljna i zahvalna sto su mi dali to ime jer je veoma originalno.Nemaju ga mnogi i drago mi je sto je jedinstveno.

A Pablo Cuelo?

Pablo Cuelo je jedan od mojih idola, vodic u mom zivotu naucio me je mnogo iz njegovih knjiga, pratio me je u teskim trenucima, srecnim, ocajnim i ostavio me je divne stvari. I mnogi me pitaju zasto toliko volis Pabla. Ja kazem da obozavam njega i njegove knjige. Prva knjiga koju sam procitala je el alquimista, kada sam imala 14 godina. Tada sam prolazila kroz tezak period i uz pomoc te knjige poceo je moj preobrazaj, i i dalje tragam i dalje sam u tom preobrazaju.I svaku knjigu koju izda, prva koja je kupi i trci za njom sam ja.I u svakoj od njegovih recenica nadjem nadu.I ponavljam ponavljam i umorila sam se od ponavljanja da su moji fanovi vise od porodice za mene.I sada znam ne samo da postoje, nego sam u kontaktu sa njima.Oni rade svasta za mene, ne samo kao umetnicu vec kao coveka. Ostvaruju moje snove.

Poruka za Anoreksiju i mlade devojke.

Za mene je najbitnije ziveti i biti zivo bice, biti licnost i njihovo ogledalo i kada me pogledaju da kazu moze se, ako ja mogu, mozes i ti. To je moj moto i moto moje kampanje i fundacije.I radila sam mnoge lepe stvari sa tom kampanjom I nadam se da smo pomogli mnogima.To je bolest koja ne mari za pol, godine, religiju, socijalno stanje.Meni je bitno da ljudi to znaju i da me danas vide jaku,nasmejanu i sa velikom zeljom da kazem AKO JA MOGU, MOZES I TI! I zajedno cemo prebroditi ne samo ovo, vec svaku vrstu bolesti i depresije. Kada shvatis da je zivot lep, nemas neprijatelje.Ni hrana ni vrucina ni hladnoca ni sunce nije tvoj neprijatelj.

Podeli sa nama tvoj iskustvo kao tetka.

Jaoo ja sam najsrecnija tetka na svetu. Moja sestricina je nesto najvaznije za mene, svaki dan sve vise lici na mene, i kada sam isekla siske i dosla kod nje kuci ona mi je rekla woow sada smo iste, posto i ona ima siske haha.
I kako ti se obraca tiatia

Tititi haha.Ona je moje ogledalo, jer je ista ja haha.

Veliki poljubac za moje ludake i hvala ti sto si me pozvala 

izvor:RMS
Nazad na vrh Ići dole
*SaRa*
~Tek cujesx za Los A~
~Tek cujesx za Los A~
*SaRa*


Број порука : 109
Registration date : 15.10.2009

 Anahi, intervju Andrea Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi, intervju Andrea    Anahi, intervju Andrea Icon_minitimePon Jul 05, 2010 4:58 pm

joj......
koliki intervju,
nema sumnje da je extra,
ali stvarno ne mogu sad da ga citam,
mnogo je dugacak Razz
hvala bebe
Nazad na vrh Ići dole
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

 Anahi, intervju Andrea Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi, intervju Andrea    Anahi, intervju Andrea Icon_minitimePon Jul 05, 2010 11:29 pm

hahah nncx bb . Very Happy
ja sam ga citala super je stv.
divno je sve odradila kao i uvek .
prica o anoreksiji , svojim singlovima , cd-u,turneji , zivotu i tako to Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





 Anahi, intervju Andrea Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi, intervju Andrea    Anahi, intervju Andrea Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Anahi, intervju Andrea
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Anahi en entrevista Andrea
» Anahi-intervju
» Anahi će imati intervju sa Panicom na Jp
» Intervju sa Anahi (novi video)
» Poncho en MTV intervju ...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: Anahi-
Skoči na: