:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Anahi na kastingu za Terezy

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Anahi na kastingu za Terezy Empty
PočaljiNaslov: Anahi na kastingu za Terezy   Anahi na kastingu za Terezy Icon_minitimeSub Maj 22, 2010 5:01 pm

hoy @anahi hizo en secreto, casting para "Teresa", incluso trae el cabello mas oscuro.. me imagino el exito con tantos fans que tiene!
Anahi je danas bila na kastingu za Teresu, ali tajnom, i imala je tamnija kosu...

me preguntan si es verdad que @anahi hizo casting para "Teresa", y es cierto! el productor de espectaculos Reynaldo Lopez lo confirma!

Potvrdjuje da je Anahi bila na kastingi i reziser serije Very Happy

izwor:RMS
Nazad na vrh Ići dole
I ♥ Anahi
Moderat0r
Moderat0r
I ♥ Anahi


Број порука : 996
Registration date : 30.11.2009

Anahi na kastingu za Terezy Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi na kastingu za Terezy   Anahi na kastingu za Terezy Icon_minitimeSub Maj 22, 2010 5:18 pm

aaaaayyy ♥️
dushaaa moja ♥️ Smile)))...
Nazad na vrh Ići dole
 
Anahi na kastingu za Terezy
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: Anahi-
Skoči na: