:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha

Ići dole 
+2
Rihannaholic
Kikica*Anny
6 posters
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha Empty
PočaljiNaslov: Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha   Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha Icon_minitimeUto Maj 18, 2010 8:53 pm

Pewacica je rekla kako je poruka koju joj je poslao Brazilski pisac bila najlepsi poklon koji je mogla da dobije za swoj 27 rodjendan.

Meksicka pewacica i glumica Anahi se wrlo iznenadila kada je saznala da joj je brazilski pisac "Paulo Coelho" ostawio poruku u kojoj joj cestita njen 27 rodjendan,ali motiw te poruke je bio zaprawo da joj da neke sawete u wezzi njene profesionalne karijere.

Autor „Alkemicara“ zapoceo je swoju poruku sa "Draga Anahi", i nastawio je pricati kako je saznao za nju,i ostale clanowe RBD-a:"Pre oko 2 godine u moj ured pocele su stizati, mnogo mailowa u kojima su me fanowi molili da potpisem jednu knjigu za tebe.

Nakon toga pocela se stwarati weza medju njim i fanowima od Anahi,koji su mu obecali pomoci u promowisanju knjige „O Aleph“,koja izlazi u awgustu 2010.U brazilu se rodila znatizelja,zeleo je znati ko je dewojka,koju toliko obozawaju njegowi fanowi:Odulico sam kupiti twoj cd "Mi Delirio".
Nakon sto se zahwalio swim Anahinim fanowima,Paulo Coelho joj je rekao:"Stariji sam od tebe,i jako dobro poznajem uspone i padowe,kao i zamke koje donosi slawa."

Tada je priznao prawi motiw poruke,hteo je podeliti sa njom neke stwari koje je naucio za owih 20 godina swoje karijere.
Rekao joj je da je woli i weruje u ono sto radi,i da bude uzbudjena zbog toga,da nikada ne odustaje od pola puta,i da ne dozwoli da je kritike powrede.ALi pre swega da zna da nije sama.

Na kraju pewacica mu je poslala poruku zahwalnosti,goworecu mu da joj je to najbolji poklon:"Kako da u male reci opisem owo sto osecam?Hwala,gospodine!Hwala zato sto swaka Wasa rec,oswetljuje moj put i wraca mi weru,da se snowi zaista ostwariju.Hwala sto ste nas naucili da budemo borci,i da swakim korakom stwaramo sebe kao osobu.Sa swom swojom ljubawlju.Hwala.@paulocoelho“.

14 maja Anahi ce proslawiti swoj rodjendan u Acapulco,u drustwu swojih najblizih priljatelja.

Pewacici su putem twittera cestitali i biwsi clanowi RBD-a:@dmoficial, @maiteoficial, @ponchohd, @christiancha, @_ucker_, kao i @erickelias, @gonzalogarvi, @claudializaldi i mnogi drugi.

izwor:RMS
Nazad na vrh Ići dole
Rihannaholic
Admin <3
Admin
Rihannaholic


Број порука : 4559
Age : 27
Location : I live where the sky ends
Registration date : 25.07.2009

Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha   Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha Icon_minitimeUto Maj 18, 2010 9:33 pm

Paulina Coelha
Wtf? Paula Coelha..kakvog Paulina? xD
Btw..extra! Ja ga obozavam! ♥️
Nazad na vrh Ići dole
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha   Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha Icon_minitimeUto Maj 18, 2010 10:54 pm

Rihannaholic ::
Paulina Coelha
Wtf? Paula Coelha..kakvog Paulina? xD
Btw..extra! Ja ga obozavam! ♥️
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
♥Ena♥
Moderat0r
Moderat0r
♥Ena♥


Број порука : 4009
Age : 29
Location : ~*~In My DrEaMs FiTh ThE oNe I lOvE~*~
Registration date : 14.10.2009

Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha   Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 2:26 am

extra
i ja ga obzx
Nazad na vrh Ići dole
I ♥ Anahi
Moderat0r
Moderat0r
I ♥ Anahi


Број порука : 996
Registration date : 30.11.2009

Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha   Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 3:32 pm

WoW!!
EXTRAAAAA
Bash mi je drago (:
Nazad na vrh Ići dole
Breathe*
Moderat0r
Moderat0r
Breathe*


Број порука : 379
Age : 27
Location : .with @ladygaga on her tour.♥
Registration date : 08.03.2010

Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha   Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha Icon_minitimePet Maj 21, 2010 2:04 pm

I ♥ Anahi ::
WoW!!
EXTRAAAAA
Bash mi je drago (:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sweiswasta.com
Sponsored content





Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha   Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Najbolji poklon je dobila od Paula Coelha
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: Anahi-
Skoči na: