:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Beli brani Anahi

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Beli brani Anahi Empty
PočaljiNaslov: Beli brani Anahi   Beli brani Anahi Icon_minitimeČet Apr 29, 2010 3:44 pm

Nedawno je meksicka pewacica Belinda preko twittera branila swoju drugaricu Anahi,od kritika.Pre nekoliko nedelja woditelj Farándula 40,Horacio Villalobos bacio je njen cd "Capre Diem"(Capre diem je posle dwa dana izlazenja u trziste progrlasan Albumom zlata)u korpu kao sto je uradio i sa Mi Delirio pre nekoliko meseci.
Belindi se nije swideo incident i kritikowala je Horacia,kao sto je i branila swoju drugaricu Anahi i njene godine teskog rada u muzici..

Pogledaj
@belindapop y otra cosa quien es el tal horacio villalobos?? que se atreve a tirar los discos a la basura? primero que se mire al espejo y analize su vida frustrada para que lo sepa @anahi es una persona increible de gran corazon y la felicito por su disco !! y tu horacio villalobos que triste que tengas un microfono y lo uses para hablar mierda.. hay mucha gente que tiene talento y que tardan toda su vida en ser escuchados, y luchan por realizar su sueño como yo que llevo 10 años haciendo musica, y si te gusta o no me da igual porque no te respeto ni como ser humano , ni como profesional.

Prewod
@belindapop i druga stwar ko je taj Horacio Villalobos? koji se usudio baciti diskowe u smece?prwo neka se pogleda u ogledalo i analizira swoj frustirani ziwot,neka zna da je @anahi jedna osoba welikog srca i cestitam joj na njenom albumu! i ti horacio villalobos kakwa steta sto imas mikrofon i koristis ga za pricanje sranja.postoji mnogo ljudi koji imaju talentan i kojii ulazu sceo swoj ziwot da bi bili slusani,i bore se za ostwariti swoj san,kao ja,ja sam 10 godina u muzici,ako ti se swidja ili ne,ne zanima me,jer te ne postujem kao ni coweka ni kao profesionalca..

izwor:RMS
Nazad na vrh Ići dole
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

Beli brani Anahi Empty
PočaljiNaslov: Re: Beli brani Anahi   Beli brani Anahi Icon_minitimeČet Apr 29, 2010 3:57 pm

eee bash mi je drago sto se neko zauzeo za any slazem se sa beli Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
 
Beli brani Anahi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pedro brani Anahi (1N)
» Anahi en hoy
» Anahi brani Dulce i swoje fanowe XPO wideo
» Anahi Quiere ser madre cinco hijos♥/Anahi zeli da bude majka 5 dece♥
» Anahi en EXA 2009

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: Anahi-
Skoči na: