:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Dulce uwek sam zelela izdati swoj CD

Ići dole 
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Dulce uwek sam zelela izdati swoj CD Empty
PočaljiNaslov: Dulce uwek sam zelela izdati swoj CD   Dulce uwek sam zelela izdati swoj CD Icon_minitimeSub Feb 27, 2010 5:52 pm

Dulce Maria je odluchila da zapochne karijeru kao solistikinja.Pewacica i glumica je rekla da je napisala gotowo skoro swe pesme sa njenog albuma,i da che pocheti sa snimanjem swog Disca sledechih nedelja.

"Mnogo me chini nerwoznom owaj CD,jer je neshto sto sam oduwek zelela,i sada che se ispuniti.To je jedan san koji che me uchiniti josh jachom,jer je potpuno moj", rekla je u interwiju.

Pewacica je ukljuchena u wizuelene aspekte albuma,tako da slikaje slike i prawi neki dizajn i ideje,mada joj je swe wech jasno(misle na dizajn njenog albuma).

"Koncept koji zelim povezan je sa tim sto ceo svet trazi savrsenstvo {moze i-tezi za sawrsenstvom} koje se prikazuje u reklamama i casopisima.Secham se da sam kao dete pratila modu,i patila sam jer nisam bila kao one,"rekla je:Sto zelim da me dewojke wide kakwu jesam,kao one,da se identifiquen.(nznm lepo da napishem owu rech na srpskom)
Pripremama sam se poswetila 100% i zelim da se pokazem u slikama."

Dulce Maria koja je bila deo mlade grupe "Kids y Jeans" i glumila je u serijama kao "Classe 406 i Verano de Amor" rekla je od kada se "RBD" u 2008 godini raspao,da je htela da izda swoj album,ali nije mogla da realizuju projekat.

"Nikuda mi se ne zuri,to je mnogo wazno,hocu da uradim neshto dobro.Iako ne dolazim da promenim swet muzike ,samo zelim uchiniti neshto sto mi se swidja," objasnila je.


izwor;RMS
Nazad na vrh Ići dole
 
Dulce uwek sam zelela izdati swoj CD
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dulce izdaje swojsolo cd na swoj 24. rodjendan
» Dulce ima twiter(dulce amanecer
» Dulce en PJ
» Dulce ima MSN
» Dulce en PJ

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: RBD :: Dulce-
Skoči na: