:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Izwinjene za fanowe iz Venecuele

Ići dole 
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Izwinjene za fanowe iz Venecuele Empty
PočaljiNaslov: Izwinjene za fanowe iz Venecuele   Izwinjene za fanowe iz Venecuele Icon_minitimeNed Feb 07, 2010 2:27 pm

IZWOR:RPHF
Prije nekoliko dana Anahi je bila jedna od umetnica koje su se predstavile u Solid Fest-u u Caracasu, ali za vrijeme svog boravka u Venecueli pokazalo se da je njeno ponašanje prema fanovima iste ostavilo razoèarane.

Mnogi su sljedbenici èekali satima da bi doèekali bivšu RBD-ovku na aerodromu, ali kako se èini pjevaèica se nije zadržala da ih pozdravi, nije potpisala autograme, niti se fotografirala s njima.

Ak je Anahi èula glasine, iskoristila je priliku da se izwine svojim fanovima za vrijeme koncerta na dogaðaju.

"Jako sam zabrinuta, u istinu, želim da znate da vas volim. Želim vas se isprièati, jer znam da ste ljuti što nisam na aerodromu izašla na normalan ulaz, ali su me operirali prije šest dana i skoro sam bila sprijèena da doðem, moram se jako paziti. Nadam se da me razumijete.", rekla je.

******

[sub]Hace unas semanas Anahí formó parte de los artistas que se presentaron en el Solid Fest de Caracas, pero durante su estancia en Venezuela se dijo que su actitud con los fans los había dejado decepcionados.

Muchos seguidores esperaron por horas para recibir a la ex RBD
a su llegada al aeropuerto, pero al parecer la cantante no se tomó la
molestia de detenerse a saludarlos, no firmó autógrafos ni se tomó
fotografías con ellos.

Cuando Anahí se enteró de los rumores, aprovechó para disculparse con sus fans durante el concierto del evento.

"Estoy
muy preocupada, la verdad, quiero que sepan que los amo. Quiero
pedirles una disculpas, porque sé que están enojados porque no salí en
el aeropuerto por la puerta normal, pero me operaron hace seis días y
estuve apunto de no poder venir, tengo que tener muchos cuidados.
Espero me comprendan", dijo.

Fuente: El Tiempo.
Nazad na vrh Ići dole
 
Izwinjene za fanowe iz Venecuele
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Maitina poruka za nas fanowe
» Pozdravi od Chrisa za fanowe
» Za fanowe sirom sweta
» Anahi samo za fanowe iz Srbije
» Anahi brani Dulce i swoje fanowe XPO wideo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: Anahi-
Skoči na: