:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Anahi woli Novogodisnji duh

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Anahi woli Novogodisnji duh Empty
PočaljiNaslov: Anahi woli Novogodisnji duh   Anahi woli Novogodisnji duh Icon_minitimeUto Dec 22, 2009 4:53 pm

Aunque es época de dar y recibir, la actual crisis mundial ha hecho que muchos, incluyendo los artistas, hayan recortado sus gastos navideños. Un ejemplo de estos es la ex integrante de RBD, Anahí, quien recomienda comprar con moderación y regalar cariño.

"¿A quién no le gusta que le regalen cosas? Yo, desde niña, sí me he emocionado mucho por miles de cosas. Era traviesísima, y una vez me castigaron y sólo me tocó un chicle. Hay que aprender que los detalles son los que cuentan y que el precio del regalo no es el costo del sentimiento", indicó la chica de 26 años.

A pesar de encontrarse sumergida en la promoción de su disco debut, Mi Delirio, la intérprete de Sálvame confesó que siempre reserva un espacio para convivir con los suyos.

"Bloqueo unos días, por lo menos una semana, para estar con mi familia, con mis seres queridos. Compro regalos, pero yo empaqueto todo y pongo cartitas, detalles, pensamientos. Les digo lo importantes que son para mí, lo mucho que los adoro. Les digo que me siento fascinada de tenerlos".

"Soy superdetallista, y, a veces, un detalle vale más que el regalo más caro, porque de qué sirve regalar algo carísimo si ni les gusta o no lo van a apreciar", compartió la ojiverde.

En el 2010, Anahí retomará su agenda de trabajo, la cual incluye una serie de presentaciones alrededor del mundo y el lanzamiento de un segundo sencillo, Quiero, de ser ciertos los reportes que llegan desde España.


prewod

Iako je vreme za poklanjanje I primanje, aktivna svtetska kriza je ucinida da mnogi,ukljucujuci I umetnike, smanje svoje novogodisnje troskove. Jedan primer jeste bivsa clanica grupe TBD, Anahi, koja preporucuje da se kupuje umereno i da se poklanja ljubav.

„Ko ne voli da mu se pokloni nesto. Mene su od malena mnoge stvari cinile srecnom. Bila sam vrlo nevaljala, i jednom prilikom u me kaznili i dobila sam samo jednu zvaku. Treba nauciti da se detalji racunaju (vaze) i da cena poklona nije merilo emocije”, rekla je devojka od 26 godina.

Uprkos tome sto je veoma zauzeta zbog promocije svog albuma, Mi Delirio, izvodjacica Salvame priznala je da uvek rezervise sebe za svoju porodicu.

„ Zaustavljam se na nekoliko dana, barem jednu nedelju, da bih bila sa porodicom, sa mojim omiljenim bicima. Kupujem poklone, ali ja pakujem sve i stavljam pisamca, detalje, misli. Govorim koliko su mi vazni, koliko ih volim. Govorim im da sam prosto fascinirana sto ih imam”.

„Ja sam superidealista i, ponekad, jedan detalj vredi vise od najskupljeg poklona, jer sta vredi pokloniti nesti preskupo ako vam se ne svidja ili ako ga necete ni koristiti”, rekla je zelenooka.

U 2010, Anahi ce nastaviti sa radom, koji ukljucuje seriju prezentacija sirom sveta i lansiranje njenog drugog singla, Quiero, sudeci po reportazama koje dolaze iz Spanije.


IZWOR: RMS
Nazad na vrh Ići dole
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

Anahi woli Novogodisnji duh Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi woli Novogodisnji duh   Anahi woli Novogodisnji duh Icon_minitimeUto Dec 22, 2009 5:00 pm

hehe extra
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

Anahi woli Novogodisnji duh Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi woli Novogodisnji duh   Anahi woli Novogodisnji duh Icon_minitimeUto Dec 22, 2009 5:09 pm

daa ..i potpuno se slazem sa njoom ..nije swe u cenu ..nego u iskrenosti i paznji ...i basx mi je drago sto ce biti sa porodicoom ...
Nazad na vrh Ići dole
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

Anahi woli Novogodisnji duh Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi woli Novogodisnji duh   Anahi woli Novogodisnji duh Icon_minitimeUto Dec 22, 2009 5:10 pm

da.....
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
Rihannaholic
Admin <3
Admin
Rihannaholic


Број порука : 4559
Age : 27
Location : I live where the sky ends
Registration date : 25.07.2009

Anahi woli Novogodisnji duh Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi woli Novogodisnji duh   Anahi woli Novogodisnji duh Icon_minitimeUto Dec 22, 2009 7:14 pm

Jao divno <3
Nazad na vrh Ići dole
♥Ena♥
Moderat0r
Moderat0r
♥Ena♥


Број порука : 4009
Age : 29
Location : ~*~In My DrEaMs FiTh ThE oNe I lOvE~*~
Registration date : 14.10.2009

Anahi woli Novogodisnji duh Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi woli Novogodisnji duh   Anahi woli Novogodisnji duh Icon_minitimeSre Dec 23, 2009 1:50 am

Kikica*Anny ::
daa ..i potpuno se slazem sa njoom ..nije swe u cenu ..nego u iskrenosti i paznji ...i basx mi je drago sto ce biti sa porodicoom ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Anahi woli Novogodisnji duh Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi woli Novogodisnji duh   Anahi woli Novogodisnji duh Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Anahi woli Novogodisnji duh
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dul woli Uckeraa =)))
» Anahi en hoy
» Anahi Quiere ser madre cinco hijos♥/Anahi zeli da bude majka 5 dece♥
»  Anahi en los MTV's
» Anahi E Yo!!!!!!!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: Anahi-
Skoči na: