:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Dobrodolsi na Los A Fan Club!Registujte se i zabavite!Skupite puno postova,i upoznajte nove prijatelje.Saznajte novosti,takmicite se i osvojite vredne nagrade.
Admin Team
:Los A Fan Club:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na forum o Los A......Uzivajte i zabavite se !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ...Njen rodjus...

Ići dole 
+3
roberta_bg
Kikica*Anny
♥Ena♥
7 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
♥Ena♥
Moderat0r
Moderat0r
♥Ena♥


Број порука : 4009
Age : 29
Location : ~*~In My DrEaMs FiTh ThE oNe I lOvE~*~
Registration date : 14.10.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimeSub Nov 28, 2009 2:45 pm

Ljudi ja nisam znala gde owo da otworim,pa ewo owde sam,ako smeta premesticu negde drugde.Posxto ce uskoro da bude njen rodjendam,msm da di bilo super da joj ga i cxestitamo (npr,mailom,na twitteru,na faceu........).Sxta wi msl???
Nazad na vrh Ići dole
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimeSub Nov 28, 2009 2:55 pm

daa bese 6 decembraa ?? ja se slazem narawnoo !!!
Nazad na vrh Ići dole
♥Ena♥
Moderat0r
Moderat0r
♥Ena♥


Број порука : 4009
Age : 29
Location : ~*~In My DrEaMs FiTh ThE oNe I lOvE~*~
Registration date : 14.10.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimeSub Nov 28, 2009 3:00 pm

jeste 6 je decembra,mozxemo swi zajedno da sastawimo cxestitku,ili tako nesxto i da ona bude od los a foruma.
Nazad na vrh Ići dole
roberta_bg
~`Pocinjesx da ih volisx`~
~`Pocinjesx da ih volisx`~
roberta_bg


Број порука : 747
Registration date : 30.08.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimePon Nov 30, 2009 9:17 pm

sooper idea..Smile
Nazad na vrh Ići dole
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimePon Nov 30, 2009 10:16 pm

Kikica*Anny ::
daa bese 6 decembraa ?? ja se slazem narawnoo !!!
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
♥Ena♥
Moderat0r
Moderat0r
♥Ena♥


Број порука : 4009
Age : 29
Location : ~*~In My DrEaMs FiTh ThE oNe I lOvE~*~
Registration date : 14.10.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimePon Nov 30, 2009 11:01 pm

posxto joj je za sxest dana rodjendan imamo josx wremena da sastawimo poruku,koju cemo da joj posxaljemo.e sad jel cemo to samo da joj posxaljemo na mail,ili da stawimo na twitter ili face.......ili nesxto drugo???
Nazad na vrh Ići dole
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimePon Nov 30, 2009 11:41 pm

pa nznm ..wi znate koji joj je prawi facee ? ja mogu da wam pomognem da je sastawimo ali ja nemam face pa onda wi postawitee ...a na twitter mozemo isto swi mi koji imamo da postawljamo po wisxe puta da bi widelaa ... sta mislite ??? mozemo da naprawimo bannere za njen rodjus ili tako nesx ??


Poslednji izmenio Kikica*Anny dana Pon Nov 30, 2009 11:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimePon Nov 30, 2009 11:42 pm

da,da moze
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
♥Ena♥
Moderat0r
Moderat0r
♥Ena♥


Број порука : 4009
Age : 29
Location : ~*~In My DrEaMs FiTh ThE oNe I lOvE~*~
Registration date : 14.10.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimePon Nov 30, 2009 11:46 pm

i ja se slazxem,ali ja mogu samo da postawljam na face,twitter i da joj sxaljem mail-owe,ali da sastawljam tekst,to basx i ne mogu jer ne znam basx najbolje sxpanski.
Nazad na vrh Ići dole
*SaRa*
~Tek cujesx za Los A~
~Tek cujesx za Los A~
*SaRa*


Број порука : 109
Registration date : 15.10.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimeUto Dec 01, 2009 3:43 am

pa to mozete,npr na face-u ako imate grupu ovog foruma,mozete i odatle da joj posaljete cestitku,msm meni je to bolje,nego owako svi saljete isto,mada ne verujem da ce ona to da vidi,jer pored tolko fanova koji ce joj cestitati,verovatno ce samo da napise hvala.....
Nazad na vrh Ići dole
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimeUto Dec 01, 2009 6:34 pm

xmm ..da nije losxa ta ideja za face ..mada nznm da li nasx fan club ima stranicu na face-u ..?? a msm i da kaze hwala pa je too SUPERR i mnogo ce nam znaciti ..mada iskreno mozda ne uspe ni da se zahwali ... =(
Nazad na vrh Ići dole
♥Ena♥
Moderat0r
Moderat0r
♥Ena♥


Број порука : 4009
Age : 29
Location : ~*~In My DrEaMs FiTh ThE oNe I lOvE~*~
Registration date : 14.10.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimeUto Dec 01, 2009 8:44 pm

pa ja msm da nasx forum (Majin forum) nema swoj fan club na face-u,ali ni to nije problem,mozxemo da naprawimo,a i kad bi se zahwalila,to bi znacxilo da dosta msl i na swoje fanowe,jer ne mozxe sad ona da ide od jedne do druge poruke da se zahwaljuje,na dan swog rodjendana,tad ako bude i rekla hwala,dosta bi nam znacxilo.
Nazad na vrh Ići dole
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimePet Dec 04, 2009 10:11 pm

ok ..e ewo ja sam smislila neki text ..

Dul FELIZ CUMPLE !!
te deceo todo la mejor en tu vida !
y queremos que nunca olvidar quanto te amamos y no olvidar nunca que nuestra magia es para siempre !! y no pares nunca de sonar , nunca dejes de sonreir , porque tu sonrisa nos da una fuerza especial !!! te amooo , Serbia te ama muchisimooo !! y lo que no importa religion , culturas , lo que importante es corazon ! tu aprender nosotros esto cosas importantes en nuestra vida ! GRACIAS , MILL GRACIAS por todo !! Serbia te esperaa queremos tomar la cerveza juntos ! jajajaja ...

te mando muchos besoos de Serbia !!! <333


pa eto nalupala sam nesx ..sad cu postawiti i neke radowe koje mozemo postawiti za nju ..
Nazad na vrh Ići dole
Rihannaholic
Admin <3
Admin
Rihannaholic


Број порука : 4559
Age : 27
Location : I live where the sky ends
Registration date : 25.07.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimePet Dec 04, 2009 10:12 pm

Ja imam pravu Dul na face-u! Annie mi je potvrdila da je to prava. Mogu da joj ja posaljem> :\
Nazad na vrh Ići dole
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimePet Dec 04, 2009 10:15 pm

xexe wazi dushi ... nadam se da jeste prawa ..msm ako je owa Annie prawa onda je i Dul prawa xD mzemo da naprawimo nekoliko radowa za owa 2 dana pa joj ti to posalji...
Nazad na vrh Ići dole
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimePet Dec 04, 2009 10:18 pm

da moze swaka cast kikice
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
Rihannaholic
Admin <3
Admin
Rihannaholic


Број порука : 4559
Age : 27
Location : I live where the sky ends
Registration date : 25.07.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimePet Dec 04, 2009 10:19 pm

Da 100% je prava dele i autograme cak...napisu pa slikaju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
I ♥ Anahi
Moderat0r
Moderat0r
I ♥ Anahi


Број порука : 996
Registration date : 30.11.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimePet Dec 04, 2009 11:21 pm

Super ja se slazem/...a izvinite na spamu a jer u twiteru treba da se dodaju prijatelji ja imam twiter al nzm kako da je dodam u prijatelje i da joj ostavljam komentare?
Nazad na vrh Ići dole
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimePet Dec 04, 2009 11:28 pm

hwala makilee ..drago mi je da ti se swidjaA ..
iii narawnoo extraaa ako je to prawa Dul Mincxee ...
a Marina ewo poslacu ti na pm kako se dodaju prijatelji na twitteru ...da ne bi owde spamowali Wink
Nazad na vrh Ići dole
♥Ena♥
Moderat0r
Moderat0r
♥Ena♥


Број порука : 4009
Age : 29
Location : ~*~In My DrEaMs FiTh ThE oNe I lOvE~*~
Registration date : 14.10.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimeSub Dec 05, 2009 5:10 am

Kiki extra je cxestitka,samo na nekim mestima isprawi gde si stawila jedninu stawi mnozxinu,posxto joj mi to sxaljemo kao ceo forum,i na kraju mozxemo da stawimo da je od los a foruma i da napisxemo adresu.....
Nazad na vrh Ići dole
I ♥ Anahi
Moderat0r
Moderat0r
I ♥ Anahi


Број порука : 996
Registration date : 30.11.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimeSub Dec 05, 2009 4:13 pm

Oke Kikice...........=)
Nazad na vrh Ići dole
Kikica*Anny
Admin <3
Admin
Kikica*Anny


Број порука : 7415
Age : 28
Location : En concierto de Anahi con mis amigitas ♥ cantar, gritar, reír, llore con nuestra Any...!!!
Registration date : 28.04.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimeSub Dec 05, 2009 6:16 pm

axa ewo moze owako ..mada ja nznm kako se kaze u mnozini te deceo xD

Dul FELIZ CUMPLE !!
te deceo todo la mejor en tu vida !
y queremos que nunca olvidar quanto te amamos y no olvidar nunca que nuestra magia es para siempre !! y no pares nunca de sonar , nunca dejes de sonreir , porque tu sonrisa nos da una fuerza especial !!! te amamoos , Serbia te ama muchisimooo !! y lo que no importa religion , culturas , lo que importante es corazon ! tu aprender nosotros esto cosas importantes en nuestra vida ! GRACIAS , MILL GRACIAS por todo !! Serbia te esperaa queremos tomar la cerveza juntos ! jajajaja ...

muchos besoos de Serbia !!! <333


Los A fan club
https://losafanclub.forumsc.net

mada samo nznm za owu adresu ..ali dobro nema weze ..jer ipak kakwe weze ima owo je forum o Los A ali swejedno =)
Nazad na vrh Ići dole
Rihannaholic
Admin <3
Admin
Rihannaholic


Број порука : 4559
Age : 27
Location : I live where the sky ends
Registration date : 25.07.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimeSub Dec 05, 2009 7:07 pm

Kikica*Anny ::
axa ewo moze owako ..mada ja nznm kako se kaze u mnozini te deceo xD

Dul FELIZ CUMPLE !!
te deceo todo la mejor en tu vida !
y queremos que nunca olvidar quanto te amamos y no olvidar nunca que nuestra magia es para siempre !! y no pares nunca de sonar , nunca dejes de sonreir , porque tu sonrisa nos da una fuerza especial !!! te amamoos , Serbia te ama muchisimooo !! y lo que no importa religion , culturas , lo que importante es corazon ! tu aprender nosotros esto cosas importantes en nuestra vida ! GRACIAS , MILL GRACIAS por todo !! Serbia te esperaa queremos tomar la cerveza juntos ! jajajaja ...

muchos besoos de Serbia !!! <333


Los A fan club
https://losafanclub.forumsc.net

mada samo nznm za owu adresu ..ali dobro nema weze ..jer ipak kakwe weze ima owo je forum o Los A ali swejedno =)


Imam tvoju dozvolu da ispravim nesto i da sta treba stavim u mnozini?Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Rihannaholic
Admin <3
Admin
Rihannaholic


Број порука : 4559
Age : 27
Location : I live where the sky ends
Registration date : 25.07.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimeSub Dec 05, 2009 7:19 pm

Evo....pa ako se ne slazete saljemo Kikicino..ja sam nesto ispravila,oduzela i dodala...videvete vec...
Feliz cuple Dul!Te desemos todo lo mejor en tu vida! Nunca olvides te amamos mucho! Nunca dejes de sonreír, porque tu sonrisa nos da una energía especial! Serbia te ama y te espera con impaciencia ! Nosotros te apoyamos en todo lo que sea y te desemos toda la felicidad en tu carrera, mucho salud y la felicidad en el amor! Todos los más bellos!
LOS A FAN CLUB SERBIA

P.S.No pares nunca de soñar <3 !



Paaaaaaaaaaaaaa?
Nazad na vrh Ići dole
<<<{GiOvVaNnA}>>>
Glavna Adminka
Glavna Adminka
<<<{GiOvVaNnA}>>>


Број порука : 15314
Age : 32
Location : Sa Kiky,Miom i Minom zauve i uvek
Registration date : 24.02.2009

...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitimeSub Dec 05, 2009 7:19 pm

oba su diwnnnaaaaaaaaaaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
https://losafanclub.forumsc.net
Sponsored content





...Njen rodjus... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Njen rodjus...   ...Njen rodjus... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
...Njen rodjus...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:Los A Fan Club: :: RBD :: RBD :: Dulce-
Skoči na: